Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με ασύρματο router


kchoriano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά όποιος μπορει να με βοηθήσει ας βοηθήσει γιατί μου έχουν σπάσει τα νέυρα.Έχω σύνδεση doubleplay της forthnet και ένα ασύρματο router assus.Το πρόβλημά μου είναι το εξής: Επειδή έχω και ασύρματα ηχεία (Logitech 5450) οταν έχω ανοιχτά τα ηχεία έχω τρομερό πρόβλημα με το κατέβασμα και πολλές φορές κόβεται και εντελώς η σύνδεση μεταξύ router και pc.Αν κλείσω τα ηχεία όλα φτιάχνουν.Δοκίμασα και άλλαξα 5-6 κανάλια στο router αλλά πάλι τα ίδια δεν βγήκε άκρη.Στην αρχή ήταν στο κάνάλι 11 το πήγα 13 και δοκίμασα και άλλα κανάλια αλλά τίποτα.Τι μπορώ να κάνω??? Γενικά μπορείτε να μου πείτε πέρα από αυτό το πρόβλημα αν υπάρχει καμιά ειδική ρύθμιση στο router που να μου καλυτερέψει ακόμα παραπάνω την ταχύτητα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασε se b mode αλλα δενξερω αν θα αλλαξει κατι αλλιως σε βλεπω με καλωδιο.στα ηχεια δεν αλλαζει τιποιτα?

 

 

Στα ηχεία δεν αλλάζει τίποτα φίλε δυστυχώς.Τι ακριβως είναυ αυτό το b mode και που ακριβώς θα το βρω???

Καλώδιο δεν βάζω με τίποτα γιατί είναι μακριά η πρίζα του τηλεφώνου.Προτιμώ να κλείνω τα ηχεία όταν μπαίνω ιντερνετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...