Προς το περιεχόμενο

Το «Πλέγμα» φέρνει Ιντερνετ-αστραπή


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάτσε poscaman τότε γιατί μιλάει για άριστης ποιότητας επικοινωνίες,ολογράμματα κτλ ?Γίνονται αυτά με μια σύνδεση μεταξύ υπολογιστών της τάξης του 1μβιτ πχ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ενδιαφέρον το link, αν και ήταν αστεϊσμός η ερώτησή μου. Τέτοιο πράγμα για οικιακή χρήση δεν ξέρω σε τι ποσοστό θα οφελούσε και σε τι ποσοστό θα έφερνε τα αντίθετα αποτελέσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε poscaman τότε γιατί μιλάει για άριστης ποιότητας επικοινωνίες,ολογράμματα κτλ ?Γίνονται αυτά με μια σύνδεση μεταξύ υπολογιστών της τάξης του 1μβιτ πχ?

 

γιατι κατα 99% το αρθρο λεει πιπες.Εκτος κι αν δεν εχω πιασει κατι καλα.

 

 

Ενδιαφέρον το link, αν και ήταν αστεϊσμός η ερώτησή μου. Τέτοιο πράγμα για οικιακή χρήση δεν ξέρω σε τι ποσοστό θα οφελούσε και σε τι ποσοστό θα έφερνε τα αντίθετα αποτελέσματα.

 

γενικα υπαρχουν τετοια projects που υλοποιουνται με "σπιτικους" υπολογιστες.το θεμα ειναι ποιος εκμεταλλευεται αυτην την υπολογιστικη ισχυ και για ποιους λογους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Θα ειναι πολύ χρήσιμο για ολους και δεν θα καθυστερεις να κατεβασεις τιποτα το θεμα ειναι αν η Ελλάδα ειναι ετοιμη οσον αφορα την τεχνολογική εξελιξη και υποδομή της στο θέμα γρήγορες ταχυτητες χωρίς προβλήματα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...