Προς το περιεχόμενο

usr 9108 προβλημα....γνωμες σας παρακαλω..


frostman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον το καλοκαιρι πηγα και πηρα απο το Mediamarkt το usr 9108 Annex B (isdn). Το συνδεω στην γραμμη μου και μετα απο μια εβδομαδα περιπου καιγεται το modem που εχει εσωτερικα. Το υπολοιπο λειτουργουσε κανονικα σαν access point πλεον αφου δεν μπορουσε να μπει ιντερνετ. ΠΑω στο καταστημα που το πηρα και μου το αλλαζουν κατευθειαν. Ωχ....σκεφτομαι σαν καχυποπτος ελληναρας. Τελος παντων παιρνω το καινουργιο, το συνδεω και μετα απο μια βδομαδα περιπου καιγεται και το δευτερο. Σκεφτηκα μαλλον φταιει η γραμμη μου (θαδινει πολυ ρευμα). Παιρνω τον οτε τους λεω τι εχει γινει και μου λενε η γραμμη σας δεν εχει προβλημα. (δεν περιμενα να μου πουν και τιποτα αλλο...). Και ειχαν δικιο γιατι απο οταν μου καηκε το δευτερο router μεχρι να το αντικατασησω ειχα βαλει το modem που εδειναν στο conn-x και δουλευε αψογα για 3 μηνες. Στους 3 μηνες λεω κατσε να παω το router στα Media MArkt μηπως μου το ψαναλλαξουν. Το παω και μου λενε θα το στειλουμε στην εταιρια. Τελος παντων το στελνουν εταιρια και η εταιρια μου το αλλαζει με καινουργιο. Και τωρα εχω το τριτο usr 9108 και περιμενω να δω αν θα καει και αυτο.... Ξερει καποιος αν ειναι προβληματικα τα συγκεκριμενα ή αν μπορω να κανω κατι στην γραμμη (αν φταιει αυτη που καιγονται). Η γνωμες σας θα μου φανουν πολυτιμες....ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να περασεις την γραμμη μεσα απο το ups?αν εχεις Ups .αλλα και παλι γιατι παιζει κανονικα με το αλλο και γιατι τοσος κοσμος παιζει κανονικα??αν μπορεις αλλαξε το με αλλη μαρκα ποιος ξερει γιατι.ουτε μπορεις να μετρας συνεχεια ταση στο τηλ καλωδιο για να δεις αν γινετε κατι.παντως προβληματικα και να καιγονται δεν εχω ακουσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...