Προς το περιεχόμενο

ACER ASPIRE 5920G-604G25H


bzitstavros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια, ενδιαφερομαι να αγορασω το συγκεκριμενο laptop και θα ηθελα να μου πειτε την ταχυτητα του σκληρου δισκου και της μνημης..

 

Φοβαμαι πως η μνημη θα ειναι στα 533 και ο σκληρος στις 4200.. (χρεπι δηλαδη)

ευχαριστω..

 

το site στο e-shop: http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.907907

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε μεταβολή, διέθεσε κάτι παραπάνω και αγόρασε το TOSHIBA SATELLITE A200-23U. Ιδιες επιδόσεις, κλάσεις ανώτερο ποιοτικά και έτη φωτός καλύτερο σέρβις για 4έτη.

 

Ή από εδώ λίγο πιο οικονομικά με 2 χρόνια εγγύηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω φιλε το acer το ιδιο...εδω και κανενα μηνα και ειμαι ικανοποιιμενος....δεν ξερω εαν ο φιλος ενοει οτι τα 200 περιπου ευρω ακριβοτερα αξιζουν για τα ιδια πραγματα....πιστευω οτι ειναι θεμα σε τι laptop θα πεσεις(κατασκευαστικα)και οχι τοσο στη μαρκα....γιατι εχω ακοθσει και για tosiba μαπεξ.εαν χρειαστει η εγκυηση οτι και να ειναι δεν εχει διαφορα...απλος μου ειπαν οτι στα acer μπορεις να κανεισ και οτι αναβαθμηση θελεις χωρις να ειναι αποκλειστικα τησ acer...αλλα αυτο το ακουσα εαν θελεις διασταυρωσε το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω φιλε το acer το ιδιο...εδω και κανενα μηνα και ειμαι ικανοποιιμενος....δεν ξερω εαν ο φιλος ενοει οτι τα 200 περιπου ευρω ακριβοτερα αξιζουν για τα ιδια πραγματα....πιστευω οτι ειναι θεμα σε τι laptop θα πεσεις(κατασκευαστικα)και οχι τοσο στη μαρκα....γιατι εχω ακοθσει και για tosiba μαπεξ.εαν χρειαστει η εγκυηση οτι και να ειναι δεν εχει διαφορα...απλος μου ειπαν οτι στα acer μπορεις να κανεισ και οτι αναβαθμηση θελεις χωρις να ειναι αποκλειστικα τησ acer...αλλα αυτο το ακουσα εαν θελεις διασταυρωσε το...δεν θελω ομως να σε παρω και στο λαιμο μου...η αποφαση δικη σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω ρε παιδια..υπάρχει τροπος να το δω για να βοηθησω?παντος η βαθμολογια του συστηματος απο τα vista μου το δεινει 4.8 που μου φαινεται πολυ καλο για λαπτοπ....παντως εμενα φοραει 2gb ram και οχι 4 που δειχνει στιη φοτο(αρα μεγαλυτερη ram)την ιδια καρτα γραφικων αλλα 8600GT στα 512 και οχι 8600GS στα 256...πρεπει να φοραμε τον ιδιο σκληρο...250BG.Πρεπει να ειναι παραπλησιο μοντελο..γιατι και μενα τα ιδια ακριβως γραφει σαν μοντενο αλλα στο τελος εχει και ενα Ν...:P Παντως εαν ξερεται πως μπορω να το δω για να βγαλω το φιλο απο την απορια πειτε μου απλος τον τροπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον φιλε μου απ οτι εχω καταλαβει μιλαμε για ενα λιγο διαφορετικο μοντελο...

 

Μπηκα στο e-shop και ειδα οτι δυστυχως εχεις το μοντελο που φοραει τον 200αρη σκληρο στις 4200 και μνημη 2χ1024 στα 533ΜΗΖ πραγματα που αν αναβαθμιστουν θα εχεισ πολυ γρηγοροτερες επιδοσεις στα παντα!!

Βεβαια εχεις μακραν καλλυτερη καρτα γραφικων που σου προσφερει πολυ καλα 3d παιχνιδια (πραγμα που δεν ενδιαφερει καθολου εμενα)

κατι αλλο κοινο που εχουν τα 2 LAPTOP ειναι το HD DVD.. θα ηθελα να μου πεις αν εννοει dvd-rw η εχουν κανει καποιο λαθος.

Βλεπεις δεν νομιζω να υπαρχει λογος για hd dvd καθως το format το εχουν παροπλισει ολοι οι υποστηρικτες του..

 

Παιδια πλεον θελω να μαθω μονο για τον σκληρο στις ποσεσ στροφες δουλευει!!

 

Ευχαριστω πολυ για την βοηθεια..

 

Η μνημη εξακριβωθηκε οτι ειναι 2χ2048 στα 667ΜΗΖ

 

Καποιος να ξερει για το σκληρο μηπωσ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον φιλε μου απ οτι εχω καταλαβει μιλαμε για ενα λιγο διαφορετικο μοντελο...

 

Μπηκα στο e-shop και ειδα οτι δυστυχως εχεις το μοντελο που φοραει τον 200αρη σκληρο στις 4200 και μνημη 2χ1024 στα 533ΜΗΖ πραγματα που αν αναβαθμιστουν θα εχεισ πολυ γρηγοροτερες επιδοσεις στα παντα!!

Βεβαια εχεις μακραν καλλυτερη καρτα γραφικων που σου προσφερει πολυ καλα 3d παιχνιδια (πραγμα που δεν ενδιαφερει καθολου εμενα)

κατι αλλο κοινο που εχουν τα 2 LAPTOP ειναι το HD DVD.. θα ηθελα να μου πεις αν εννοει dvd-rw η εχουν κανει καποιο λαθος.

Βλεπεις δεν νομιζω να υπαρχει λογος για hd dvd καθως το format το εχουν παροπλισει ολοι οι υποστηρικτες του..

 

Παιδια πλεον θελω να μαθω μονο για τον σκληρο στις ποσεσ στροφες δουλευει!!

 

Ευχαριστω πολυ για την βοηθεια..

 

Η μνημη εξακριβωθηκε οτι ειναι 2χ2048 στα 667ΜΗΖ

 

Καποιος να ξερει για το σκληρο μηπωσ??

 

5400 είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...