Προς το περιεχόμενο

κοβεται η dsl συνέχεια αλλά ακούστε το πως. είναι κουφό.


silentscream

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά θα ήθελα την βοήθεια σας : Έχω vista λειτουργικο και micronet μοντεμάκι και jetpack συνδεση. Με πετάει έξω συχνα, τις περισσότερες φορές όμως με πετάει αφού απενεργοποιηθει η οθόνη, μόλις παώ να ξαναδουλέψω το pc εκείνη την ώρα βλέπω και αποσυνδέεται. Πάει κάπου το μυαλό σας??

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα σου ελεγα κατι το απλο.πετα το μοντεμ και πηγαινε παρε ενα ρουτερ.μπορει για καποιο λογο να πηγαινουν να το πω σε τιποτα standby mode οι usb και ισως να χανει το μοντεμ εκεινη την στιγμη.βγαλε οτιδηοποτε υπαρχει για standby.καλως ηρθες στο φορουμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ mod, αλλά θέλω να το ψάξω πρώτα λίγο. Αυτο με το stand by φοβαμαι και εγω αλλά απο που θα τα δω αυτά.

Αλλά λογικά αν ήταν default ρυθμιση windows δεν έπρεπε να συμβαίνει και σε αλλα λαπτοπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν μιλαμε για xp θα πας control panel display screen saver power.απο εκει κλεισε για αρχη οτι βλεπεις.μετα και απο το device manager μπορεις να κλεισεις το Standby και κατι τετοια αλλα λογικα δεν θα χρειαστει απο εκει.επισης θα μπορουσες να δοκιμασεις και με αλλους drivers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...