Προς το περιεχόμενο

Αγορά modem router για ADSL2+ (ISDN)


theo58

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειας σας παίδες....

 

Λοιπόν έχω 24αρα σύνδεση Forthnet με το Siemens CL-110-I και θέλω να τα αλλάξω....

 

Πέρα από το WAG200G της Linksys που ξέρω της δυνατότητες του από φίλο....θα ήθελα την γνώμη σας για το WAG160N πάλι της Linksys....

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.615202

 

Αν το χει κάποιος ή έχει γνώση για το αν είναι καλό ή όχι...θα ήθελα να ενημερώσει....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το 200 θα βγει αλλο firmware πολυ καλυτερο.β.εγω 8α κραταγα το siemens και 8α εβαζα απλα ενα access point.

 

Το σκέφτηκα ρε συ αυτό αλλά....επειδή χρονίζει την σύνδεση πολύ πιο χαμηλά από όσο θα έπρεπε θέλω να το αλλάξω....για να καταλάβεις τι εννοώ....το Siemens χρονίζει στα 7mbps με line attenuation 25.5 ενώ όταν έβαλα το WAG54G της Linksys(ενός φίλου) χρονίστηκε στα 11,5mbps....όποτε καταλαβαίνεις γιατί θέλω να τα αλλάξω....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως εχεις βαλει g.dmt γιατι δεν γινεται να συγχρονιζει τοσο πιο χαμηλα.

 

Ναι το είχα επιλεγμένο....τι είναι αυτό???

 

Πάλι στα ίδια χρόνιστηκε....:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πας στην καρτελλα advanced και μετα ιντερνετ και adsl δεν θυμαμε πως το λεει και εκει εχει ολα τα πρωτοκολλα.αφηνεις μονο το adsl2+ με check.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πας στην καρτελλα advanced και μετα ιντερνετ και adsl δεν θυμαμε πως το λεει και εκει εχει ολα τα πρωτοκολλα.αφηνεις μονο το adsl2+ με check.

 

Το κανα και πάλι τα ίδια....:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...