Προς το περιεχόμενο

Minimal techno, Progressive electro, etc.


tasosrodos89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Geosim79, το έγχορδο κομμάτι του String Theory είναι έτοιμο για soundtrack. Καλοκαιρινό, συναισθηματικό.

Το Isolar υστερεί σε σχέση με Whiterock και Seabirds για μένα, αν και το σημείο που χτίζει σασπένς και μετά κοπανάει μετράει ;)

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@Ishmael το Isolar βγάζει τρελό vibe σε μεγάλο soundsystem, και εγώ σε home listenining  έχω την ίδια άποψη με σένα:-)

το remix των Radio Slave θυμάμαι είχε full support από όλα τα μεγάλα ονόματα...απίθανο το πως κατάφεραν ένα trance classic των 90's να του δώσουν τέτοιο feeling, και ο Pushkarev επίσης αξιόλογος παραγωγός (πρέπει να έχω το συγκεκριμένο 12ιντσο).

το καλοκαίρι του 2017 ήταν το Lingala....φέτος επανέρχονται με το Elongi!

το περίμενα 1,5 χρόνο...

 

Επεξ/σία από Geosim79
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Geosim79 καλοκαιρινά, ταξιδιάρικα κομμάτια το πρώτο και το τρίτο, το τελευταίο πιο κοντά σε μένα και σίγουρα άξιζε την αναμονή σου.

Μαγικό LP από Vince Watson, εκτός από Via ξεχωρίζω και The Traveller και Arrival.

Over 12 tracks, 'Via' brings that signature deep sound that VW fans have loved since Mystical Rhythm first appeared in 1999. 

Εντυπωσιακό remix από Pezzner με μπάσιμο λίγο μετά το 2:00

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Geosim79 Thumbs up για τα διαφορετικά κομμάτια σε σχέση με το τυπικό μας στυλ..

Η τριάδα Smen επέστρεψε με ένα ανεβαστικό κομμάτι με (nu-)disco έμπνευση, ιδανικό για intro σε party.

Κλασσική deep house

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wow Jozef K...τον θυμάμαι πριν πολλά χρόνια όταν ήταν resident στο Sankeys Soap στο Manchester....quality house!

like a good old wine...το κομμάτι που κέντρισε το ενδιαφέρον μου για τις παραγωγές του Chaim...

το άκουσα πάλι πρόσφατα μετά αρκετά χρόνια....τεράστιο track

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...