Προς το περιεχόμενο

Netgear DG834G V4 και Tellas


rallistas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηρα να βαλω το παραπανω wireless router κι ενω τα λαμπακια του δικτυου και της dsl αναβουν κανονικα,ουτε στο internet μπορω να μπω και το προγραμμα εγκαταστασης του μου λεει οτι δεν το εχω συνδεδεμενο πανω.Το λειτουργικο μου ειναι Vista GR και το router συμβατο με Vista.Καμια ιδεα τι πρεπει να ψαξω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το λαμπακι dsl σημαινει οτι εχεις γραμμη δεν σημαινει οτι εχεις ιντερνετ.εχει και αλλο λαμπακι για το Internet.καταρχην πρεπει να μπεις στην σελιδα του ρουτερ και να βαλεις τα στοιχεια του provider σου και να δεις οτι εχεις παρει ip.μετα κλειδωνεις και το ασυρματο και 8α εισαι μια χαρα.drivers δεν χριαζεσαι.απλα να ειναι περασμενη η καρτα δικτυου σου ασυρματη η ενσυρματη.απο οτι καταλαβα εσυ μαλον δεν εχεις μπει καν μεσα στο ρουτερ για να το σεταρεις.τα netgear exoun 2 εικονιδια διπλα διπλα ενα που μιαζει σαν αλυσιδα και ενα αλλο που σου δειχνουν το ενα αν εχει κλειδωσει η γραμμη και το αλλο οτι εχεις μπει και ιντερνετ με τα στοιχεια σου.αμα αναβει το ενα η δεν το εχεις σεταρει η εχεις γραψει κατι λα80ς η προβλημα noip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...