Προς το περιεχόμενο

πινακιδες "no parking" και αλλα...


sam sam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οντως οι περισσοτεροι δε βαζουν τους αριθμους αδειας... για τον απλουστατο λογο οτι δεν εχουν.

Απλα αν εισαι σε αυτη τη περιπτωση μη σου φανει περιεργο που παρκαρει οποιος ναναι μπροστα και σε κλεινει ή που η αστυνομια δεν τον γραφει ποτε...

Εγώ προσωπικά δεν έχω δει κανέναν! Και στην τροχαία που ρώτησα πιο παλιά για το αν πρέπει να έχω το σήμα σε εμφανές σημείο, μου είπαν το βάζω όπου θέλω , αλλά δεν ανέφεραν ότι πρέπει να έχω και τον αριθμό αδείας!!!!

Είσαι σίγουρος?? Ούτε ένα δεν έχω δει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προσωπικά δεν έχω δει κανέναν! Και στην τροχαία που ρώτησα πιο παλιά για το αν πρέπει να έχω το σήμα σε εμφανές σημείο, μου είπαν το βάζω όπου θέλω , αλλά δεν ανέφεραν ότι πρέπει να έχω και τον αριθμό αδείας!!!!

Είσαι σίγουρος?? Ούτε ένα δεν έχω δει....

 

η δική μου πινακίδα έχει τον αριθμό αδείας. Όσες δεν τον έχουν πιθανώς δεν συνοδεύονται από άδεια. Οπότε δεν ισχύουν.

Πλέον πινακίδες απαγόρευσης στάθμευσης (επίσημες ε, από τους κατασκευαστές σημάτων κ.ο.κ.) δεν πωλούνται σε ιδιώτη χωρίς επίδειξη της άδειας εισόδου - εξόδου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε jimarass δουλευω σε σχετικη υπηρεσια οποτε στο λεω με σιγουρια.

όταν λες άδεια πάρκιν τι εννοείς ?

αγοράζεις ή νοικιάζεις πχ ένα διαμέρισμα με νόμιμη θέση πάρκινκ που να φαίνεται στα συμβόλαια .

υπάρχει καμιά άδεια παρκιν (αριθμός) ???

και αν το πάρκιν είναι πίσω στον ακάλυπτο και έχεις μια είσοδο και μια έξοδο που αντιστοιχεί και γιά άλλες θέσεις, τότε τι βάζεις?

ούτε εγω εχω δει αριθμό άδειας κτλ. ποιας άδειας δλδ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπάρχει άδει πάρκινγκ. Υπάρχει (αν υπάρχει) άδεια εισόδου - εξόδου για το πάρκινγκ. Αν είναι μεγάλο πάρκινγκ κοινό για πολλούς, μπορεί να βγει 1 άδεια για 1 είσοδο - έξοδο από αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...