Προς το περιεχόμενο

τουρισμος για ολους και μπλοκ


alt10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι τωρα το εκανε και θα της κανω εγω κατι χειρωτερο με το αγαπημενο της αρκουδακι που της το ειχε κανει δωρο ο πρωιν και το αγαπαει παρα παρα πολυ δν μπορει να κοιμηθει χωρις αυτο τωρα πια θα το βλεπει μονο σε φτωχες οικογενειες διαμελισμενο... χαχαχα τα εισητηρια μπορω να τα ακυρωσω και να βγαλω καινουρια τι να πω στον υπαλληλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

...ότι είστε δύο αδελφάκια, ανίκανα να επικοινωνήσετε για κάτι τόσο απλό, όσο το "θα πας διακοπές;". Είμαι σίγουρος πως θα αναγνωρίσει το πρόβλημα και θα σας κατατάξει σε κάποια άλλη κατηγορία που δικαιούται εισητήρια και θα σας δώσει ακόμα ένα μπλοκ, για να σώσει τη σωματική ακεραιότητα του αρκουδακίου της αδερφής σου καθώς και τον ίδιο της τον ύπνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λεω να της γραφεις καθε μερα απο ενα γραμμα και να την αναγκαζεις να το διαβασει! Δε μπορει, ποσο να αντεξει?! θα λυγισει...

Ποσο χρονων εισαι αν επιτρεπεται? Ο υπαλληλος στο ΚΕΠ πρεπει να δει καποιον ωριμο για να "ψαρωσει"..

ΥΓ : Αν σε βαλουν να γραψεις καμια υπευθυνη δηλωση, ΜΗΝ το κανεις..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα,

η οικογενεια μου δικαιουται εισητηρια απο το προγραμμα του ΕΟΤ τουρισμος για ολους πηγα λοιπον πηρα τα εισητηρια και αποφασισα να παω παρω εγω και κατι φιλοι μου.

Απο την αλλη η αδερφη μου επειδη ειχε νευριασε πηρα ολα τα εισητηρια και τα εδωσε σε μια φτωχη οικογενεια καλα δν λεω αλλα μολις το ακουσα επαθα αφου πηγα και ρωτησα συγκενη τους και εμαθα οτι οντος ηταν αληθεια ...

τι να κανω θελω να παω εγω διακοπες αφου τα ειχα ολα κανονισμενα ...

μπορω να παω στα ΚΕΠ απο οπου τα πηρα και τι να τους πω οτι τα εχασα μπορουν να μοθ βγαλουν αλλα .... αλλα φυσικα να ακυρωθουν τα αλλα ?

περισυ ειχα παει και εγω με τετοια εισητηρια χωρις να λενε το ονομα μου απλα ειπα μια δικαιολογια στον ξενοδοχουπαληλο και χρεωθηκαν απο αυτα...

βοηθηστε ειμαι σε τραγικη κατασταση...

...είναι αργά πλέον για βοήθεια για την όντως τραγική σου κατάσταση.

Ό,τι ήταν να κάνουν οι γονείς σου για την διαμόρφωση του χαρακτήρα σου το κάνανε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε αλεξ δν καταλαβα πολυ το υπονοουμενο δλδ να σταματησω μετα απο αυτο που μου εκανε μηπως εισαι κανενας γνωστος της τρελης και το λες αυτο? εχω στειλει ηδη μαιλ στο καταστημα τυπου επιστολης που τους εξιγω και καλα οτι μολις βγηκα απο το καταστημα με εκλεψαν και τετοια ... γιατι αμα τους πω την αληθηνη ιστορια και θα γελασουν αλλα κααι την δουλεια μου δν θα κανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, με παρεξήγησες, δεν εννοώ να σταματήσεις να μιλάς alltogether, είναι ποτέ δυνατόν να στερήσω από το forum τετοια απόλαυση;;

 

Άλωστε, γιατί υπάρχει ολόκληρο thread "τα κουφά του insomnia";

 

Ακόμα, γιατί πάει το μυαλό σου τόσο μακρυά;

 

μήπως είμαι πράκτορας του ΚΕΠ;

μήπως είμαι ο agent Smith;

-ή στη χειρότερη-

μήπως είμαι η ίδια η αδερφή σου;

 

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε alt10 χαλάρωσε λίγο δεν σου σκοτώσανε τον πατέρα. Αδερφή σου είναι, μπορεί να έκανε μια μ@λ@κ1@ αλλά έλεος 3 σελίδες τώρα ψάχνεις τρόπους εκδίκησης. Χαλάρωσε λίγο και την επόμενη φορά να είσαι πιο προσεκτικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να ειμαι πιο προσεκτικος χα χαχα εκανα κατι πολυ κακο πειρα την καρτα της την πειραιως gold και εκλεισα ξενοδοχειο στην Παρο 5 αστερων χαχαχα καλα να παθει ... 680 ευρω για 7 βραδια το βρικα σε προσφορα στο νετ και πηρα και το εκλεισα ... γιουπι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...