Προς το περιεχόμενο

αγορα στεκας μπιλιαρδου


orck

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξεκινησα με εναν φιλο να ξαναπαιζουμε αμερικανικο μπιλιαρδο μετα απο αρκετα χρονια, περιπου 1-2 φορες την εβδομαδα

 

στα μαγαζια που πηγαινω αυτο που με ενοχλει πιο πολυ ειναι οι στεκες, που μου φαινονται χαλια, στραβες, να τριζει το αντιβαρο, χωρις καλη μυτη κλπ (να πω εδω οτι ισως να ειναι ολα αυτα δικαιολογιες που μερικες φορες δεν παιζω καθολου καλα)

θα ηθελα λοιπον την γνωμη σας για την αγορα μιας στεκας αμερικανικου μπιλιαρδου

δεν παω πολυ σοβαρα απλα θα ηθελα να εχω κατι σταθερο μπας και καταφερω να παιξω σταθερα, μια στεκα με κοστος 50? θα εχει νοημα η μιλαμε για την ιδια ποιοτητα με αυτες που βρισκω στα καταστηματα

 

προσοχη δεν με ενδιαφερει σε καμια περιπτωση να ξεφυγω απο τα 100?, επιθυμητο ποσο ειναι τα 50? και πρεπει απαραιτητα να ειναι σπαστη

πχ αυτες http://www.achro.gr/view_cat.php?cat_id=50

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε ψηλέ υπάρχουν ήδη 2 σχετικά θέματα ανοιχτά, το γεγονός οτι ανοίγεις καινούργιο και ξαναποστάρεις νομίζεις οτι θα αναγκάσει κάποιον να απαντήσει;

 

btw ontopic: http://www.achro.gr/view_cat.php?cat_id=5

 

google, πρώτο αποτέλεσμα, μπορούσες να το κάνεις και μόνος σου, αλλά φαντάζομαι θέλεις private free-charge εξυπηρέτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το google το ξερω και το εχω ψαξει

αυτο που ψαχνω ειναι η προσωπικη γνωμη καποιου που εχει την εμπειρια να μου πει εαν οντως θα δω καποια διαφορα η δεν εχει νοημα

το καταστημα που γραφεις επισης το ξερω (το βγαζει το google) αλλα δεν πιστευω οτι θα μου πουν την αληθεια αλλα θα μου πουλησουν οτι θελουν να φυγει για το "καλο μου";

 

ρε ψηλέ υπάρχουν ήδη 2 σχετικά θέματα ανοιχτά, το γεγονός οτι ανοίγεις καινούργιο και ξαναποστάρεις νομίζεις οτι θα αναγκάσει κάποιον να απαντήσει;

 

btw ontopic: http://www.achro.gr/view_cat.php?cat_id=5

 

google, πρώτο αποτέλεσμα, μπορούσες να το κάνεις και μόνος σου, αλλά φαντάζομαι θέλεις private free-charge εξυπηρέτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφε θα παρω ενα τηλεφωνο ενα φιλαρακι που ασχολειται πολυ με το μπιλιαρδο και θα σε ενημερωσω...

 

P.s:Επιτελους ρε παιδια το παληκαρι εχει δικιο .Ανοιγουμε νεα post και μερικοι μονο συστηματικη κριτικη ξερουν να κανουν.Εαν δεν ξερετε για το θεμα μην γραφετε...Ανοιξα και γω ενα για Porsche και μερικοι με εκραξαν...βρε ουστ....αντε αλλου για να παιξεται την ελληνικη "παντογνωστικη" νοοτροπια σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lucifer εχεις δικιο σε αυτο που λες και ζητω συγνωμη απο το φορουμ (προσοχη απο το φορουμ ζηταω συγνωμη οχι απο τον επιθετικο χρηστη που μου απαντησε ετσι)

το ξαναεψαξα και δεν υπαρχει κανενα θεμα με αγορα στεκας αμερικανικου, τα αλλα θεματα ειναι παντελως ασχετα με αυτο που ζηταω εγω

 

προσπαθω να εξηγησω οτι αυτο που ψαχνω ειναι η προσωπικη γνωμη και γνωση καποιου, κατι τετοιο ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ στο google (τις τελευταιες μερες το ψαχνω συστηματικα)

 

ευχαριστω οσους μου εχουν απαντησει

 

 

 

Οι προσωπικοί χαρακτηρισμοί θα μπορούσαν να λείπουν η αλήθεια είναι.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@stefplak επι του θέματος μόνο το λινκ έδωσα, δεν τον έκρινα για αυτό που ρωτάει αλλά για πως το ρωτάει. το ξέρω δεν είναι δουλειά μου, αλλά είναι δικαίωμα μου να λέω τη γνώμη μου, και τουλάχιστον δεν έμεινα στην κρητική, αλλά προσπάθησα να βοηθήσω με το λινκ.

 

παρακαλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...