Προς το περιεχόμενο

Αγορα μπιλιαρδου


Mr V

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια οπως λεει και ο τιτλος σκεφτομαι να αγορασω ενα μπιλιαρδο επειδη δεν ξερω απο αυτα ελπιζω να με βοηθησετε....

Επειδη μετακομιζω σε καινουριο σπιτι και σκεφτομαι να αγορασω ενα και δεν ξερω καν που πουλανε και τις τιμες θα ηθελα να με βοηθησετε με λινκς μαγιαζια τηλ κτλπ

διαθετω γυρω στα 1000-1500 ευρω

το μπιλιαρδο θα ειναι για οικιακη χρηση με φιλους...κτλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Εγώ ήμουν κάποτε εξπερ στο γαλλικό μπιλιάρδο, λίγο πριν "σβήσει" το άθλημα στην Ελλάδα και αφού γέννησε πρώτα μεγάλους μπιλιαρδόρους. Τότε παίζαμε πάρα πολύ, απ' το πρωί ως το βράδυ.

 

Έψαχνα πρόσφατα για ένα τραπέζι, αλλά τα καινούργια μάλλον είναι κοροϊδία. Δεν πρόκειται να δώσω 8.000 σε καμία περίπτωση. Αν κάποιος γνωρίζει μέρος που να πωλούνται μεταχειρισμένα τραπέζια από μαγαζιά ας μας δώσει τα φώτα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δες στο http://www.sivissidis.gr. Είναι από τα πιο γνωστά και ξέρω ότι συνεργάζεται με τους μεγαλύτερους κατασκευαστές. Δεν έχω πάντως προσωπική εμπειρία..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λεει τιμες...πρεπει να παρουμε τηλεφωνο αλλα πιστευω οτι κανενας λογικος ανθρωπος για οικιακη χρηση δεν θα ξεπερασει με μεταφορικα τα 1500 ευρω...

ας ακουσουμε και αλλες γνωμες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τα μπιλιάρδα του Σιβισίδη είναι εξαιρετικά, αλλά μιλάμε για πολλά λεφτά. Για 1500 ευρώ που λέτε η μοναδική περίπτωση που παίζει είναι να βρεθούν τραπέζια που διώχνει κάποιο μαγαζί που κλείνει ή που έχει κλείσει.

 

Για καινούριο με τόσα λεφτά πολύ δύσκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...