Προς το περιεχόμενο

φορολογικη δηλωση...


trelamenos84

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα ..πρεπει να καταθεσω την φορολογικη μου δηλωση αλλα περασε η ημερομηνια.ηταν μεχρι τις 31 μαιου και θα τηνκαταθεσω δευτερα γιατι το αμελησα δυστυχως...ξερεις κανεις αν θα εχω κυρωσεις? προστιμο? που θα την καταθεσω στα ελτα? η στην εφορια...

 

μια απλαη δηλωση ηταν για κατοχη ΙΧ ,χωρις εισοδημα...οποιος γνωριζει κατι ας μου απαντησει γιατι με εχουν ζωσει τα φιδια....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα ..πρεπει να καταθεσω την φορολογικη μου δηλωση αλλα περασε η ημερομηνια.ηταν μεχρι τις 31 μαιου και θα τηνκαταθεσω δευτερα γιατι το αμελησα δυστυχως...ξερεις κανεις αν θα εχω κυρωσεις? προστιμο? που θα την καταθεσω στα ελτα? η στην εφορια...

 

μια απλαη δηλωση ηταν για κατοχη ΙΧ ,χωρις εισοδημα...οποιος γνωριζει κατι ας μου απαντησει γιατι με εχουν ζωσει τα φιδια....)

Τώρα μπορείς να την καταθέσεις νομίζω μόνο στην εφορία. Θα πληρώσεις πρόστιμο ανάλογα με τις ημέρες καθυστέρησης, δεν είναι όμως κάτι σημαντικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα μπορείς να την καταθέσεις νομίζω μόνο στην εφορία. Θα πληρώσεις πρόστιμο ανάλογα με τις ημέρες καθυστέρησης, δεν είναι όμως κάτι σημαντικό.

 

 

σε ευχαριστω πολυ για την απα;)ντηση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Κάλεσε 2110007111 και δώσε αφμ

 

Ρε παιδιά έχω κάνει ηλεκτρονική δήλωση από απρίλιο, με πιστωτικό 800 ευρώ και ακόμα δεν έχω λάβει εκκαθαριστικό. Τι γίνεται???:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά 2,5 μήνες για εκκαθάριση αίτησης online???

το εκκαθαριστικό σε καίει ή τα 800; :-)

αν ειναι το 1ο, .. το εκκαθαριστικό που σου βγάζει αμέσως μετά τη δήλωση online δε σου κάνει;

για τα λεφτά σου, όντως έχουν αργήσει.

εγω εκανα τη δήλωση 4/5 και στις 2/6 τα καταθέσαν στο λογαριασμό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εκκαθαριστικό σε καίει ή τα 800; :-)

αν ειναι το 1ο, .. το εκκαθαριστικό που σου βγάζει αμέσως μετά τη δήλωση online δε σου κάνει;

για τα λεφτά σου, όντως έχουν αργήσει.

εγω εκανα τη δήλωση 4/5 και στις 2/6 τα καταθέσαν στο λογαριασμό μου.

Τα 800 με καίνε!!!! Εγώ την έκανα 20/04 και ακόμα περιμένω!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...