Προς το περιεχόμενο

::WeHellas Patch:: Pro Evolution Soccer 2008 [PC] [100% Released]


WeHellas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

όντως το patch είναι κορυφαίο.... δίνει άλλο νόημα στο προ...

όσο για update για τις μεταγραφές λογικά θα βγει μετά το τέλος Αυγούστου...

να έχουν τελειώσει τα "πάρε δώσε"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Το χω κατεβασει αλλα δεν μου δειχνει ολους τους παιχτες κανονικα πχ.Ιβανσιτς χαβιτο μαλαρτζ σαριεγκι παντο και πολλους αλλους...Γιατι το κανει αυτο? Πρεπει να κατεβασω τα face packs απο το site? Επισεις οι ελληνικες ομαδες ειναι στο ολλανδικο πρωταθλημα με τα ονοματα των ολλανδικων ομαδων.Διορθωνεται αυτο?

 

παιδια μπορειτε να μου δωσετε ακριβως το site ωστε να κατεβασω το WeHellas Patch:: Pro Evolution Soccer 2008 [PC] [100% Released]?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

newpost.gif To Ελληνικό patch για το PES 2008 είναι έτοιμο προς Download! Link θα βρείτε στο Download Centerτου http://www.WeHellas.gr.

 

newpost.gif Το patch εγκαθίσταται με installer!

 

newpost.gif Το WeHellas PES 2008 patch περιλαμβάνει :

 

  • Ελληνικό πρωτάθλημα "Super League" με roster και εμφανίσεις της περιόδου 2007-08 και 4 ομάδες Β' εθνικής.
     
  • Αγγλικό πρωτάθλημα "Premier League" με σωστές εμφανίσεις και roster.
     
  • Γερμανικό πρωτάθλημα "Bundesliga" στις ομάδες others C.
     
  • Νέες ομάδες στις Othrers B όπως η Zenit κ.α.
     
  • Νέες συνθέσεις και εμφανίσεις στις εθνικές ομάδες για το Euro 2008.
     
  • Gameplay Tweak - βελτιωμένο Gameplay το οποίο προσδίδει μεγαλύτερη ρεαλιστικότητα, με περισσότερες πάσες και συνδυασμούς.
     
  • 50 συνθήματα συνολικά για τις 10 Ελληνικές ομάδες(5 για κάθε μια) Ολυμπιακό, ΑΕΚ, Παναθηναϊκό, ΑΡΗ, ΠΑΟΚ, Πανιώνιο, ΟΦΗ, Ηρακλή, Εργοτέλη και φυσικά την Εθνική Ελλάδος.
     
  • 6 νέα Ελληνικά γήπεδα, 3D αντίγραφα των πραγματικών (ΟΑΚΑ, Καραΐσκάκη, Λεωφόρο, Βικελίδης, Τουμπα και Καυτατζόγλιο).
     
  • Περισσότερα από 100 πρόσωπα παικτών για τις Ελληνικές ομάδες αλλά και για ξένες ομάδες.
     
  • 60 νέα τραγούδια για όλα τα μενού από διάφορα στυλ, για να διαλέξετε εσείς ποια θέλετε να ακούτε.
     
  • Νέο εισαγωγικό videο με τα καλύτερα goal του πρωταθλήματος.
     
  • Νέα Backgrounds σε όλα τα μενού τα οποία προσθέτουν διαφορετική αισθητική.
     
  • Νέα Logos ομάδων και πρωταθλημάτων.
     
  • Ελληνικό scoreboard σε 2 εκδόσεις ανάλογα το ratio της ανάλυσης 4.6 και 16.9.
     
  • Νέες μπάλες (συμπεριλαμβάνεται η μπάλα της Superleague 2007-08 και του Euro 2008).

 

===============================================================================

 

 

Video 1:

Video 2:

Video 3:

 

===============================================================================

Sreenshots:

 

1s.jpg-2s.jpg-3s.jpg-5s.jpg-6s.jpg

 

 

1-s.jpg-2-s.jpg-4-s.jpg-5-s.jpg

 

Ενδεικτικά screenshots με πρόσωπα παικτών από τις Ελληνικές ομάδες (credits to apatsi):

 

300qw8.jpg300bb3.jpg300ye8.jpg

300ut1.jpg300xf8.jpg300ul0.jpg

 

 

300eb2.jpg300et0.jpg300hk7.jpg

300cp9.jpg300tp6.jpg300qv5.jpg

 

 

300va3.jpg300ej6.jpg300sr3.jpg

300me8.jpg300cl8.jpg300pz8.jpg

 

 

300vp6.jpg300aa8.jpg300nw8.jpg

300tz4.jpg300vq4.jpg300ps0.jpg

 

 

300qv6.jpg300szt2.jpg300il2.jpg

300jn6.jpg300oz9.jpg300ox8.jpg

 

 

300ww8.jpg300jt7.jpg

300carjo4.jpg300dabxw1.jpg

 

παιδια μπορειτε να μου δωσετε ακριβως το site ωστε να κατεβασω το WeHellas Patch:: Pro Evolution Soccer 2008 [PC] [100% Released]?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μπορειτε να μου δωσετε ακριβως το site ωστε να κατεβασω το WeHellas Patch:: Pro Evolution Soccer 2008 [PC] [100% Released]?

 

Link θα βρείτε στο Download Centerτου http://www.WeHellas.gr.

 

 

 

Ποσο ποιο ξεκαθαρα? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο ποιο ξεκαθαρα? :rolleyes:

 

ελα ομως που δεν μου βγαζει το WeHellas Patch:: Pro Evolution Soccer 2008 [PC] [100% Released] αλλα αλλα παλια? αν μπορει καποιος που μπορει να με βοηθησει ας μου δωσει ακριβως το link γιατι δεν μπορω να το βρω. ευχαριστω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγκαθιστώ το patch ακολουθώντας όλες τις οδηγίες... Σβήνω και το unnamed_1064. Την πρώτη φορά που το τρέχω παίζει κανονικά χωρίς κολλήματα.

Την επόμενη φορά όμως που τρέχω το παιχνίδι μου βγάζει το πρόβλημα με τα replay. Κολλάει σε κάθε replay για κανα λεπτό και μετά συνεχίζει κανονικά μέχρι το επόμενο replay.

Καμμιά ιδέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν απεγκαταστήσω το πατς και το ξαναπεράσω το πρόβλημα λύνεται και με το πρώτο φόρτωμα του παιχνιδιού τρέχει οκ. Στο επόμενο φόρτωμα όμως εμφανίζεται πάλι το πρόβλημα :-D

Θα δοκιμάσω πάλι νέο setup του Pro και μετά πέρασμα του πατς μήπως και δω κάποια βελτίωση,

 

Τι έχεις ανοιχτό να τρέχει στο background?

 

Δε νομίζω να παίζει μεγάλο ρόλο.. αλλά έχω τo comodo firewall και το avira antivirus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δοκιμάσω πάλι νέο setup του Pro και μετά πέρασμα του πατς μήπως και δω κάποια βελτίωση

 

Αυτό ακριβώς να κάνεις και λογικά θα λυθεί το πρόβλημα.

Είναι γνωστό το συγκεκριμένο bug του patch...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

guys, μπορείτε να μου πείτε που είναι το οπτσιον φάιλ που χρειάζεται για το απντέιτ του πατς;

 

το Option.File.WeHellas_v2008.4.Update.msi [664 KB] που λέει στο αντίστοιχο θρεντ, αλλά εγώ δεν το βλέπω :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

guys, μπορείτε να μου πείτε που είναι το οπτσιον φάιλ που χρειάζεται για το απντέιτ του πατς;

 

το Option.File.WeHellas_v2008.4.Update.msi [664 KB] που λέει στο αντίστοιχο θρεντ, αλλά εγώ δεν το βλέπω :-(

 

Δεν μπορεί να μην το βλέπεις στο παρακάτω link

 

http://www.wehellas.gr/index.php?ind=downloads&op=section_view&idev=52

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...