Προς το περιεχόμενο

Top Gear BBC 2


4saken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οχι

Αυτο ειναι ενα special επισοδειο του top gear Αυστραλιας στο οποιο επισκεφτηκαν την Αγγλια και κανανε κατι δοκιμασιες με τους παρουσιαστες του κλασσικου Top gear

 

δεν μου άρεσε καθόλου πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 719
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατι ρε συ, ειχε καλες φασεις

 

Δε ξερω μου φάνηκε σα κακο αντίγραφο του πρωτοτυπου..Προσπαθούσαν πολυ να φανούν αστείοι και αυτεσ οι δοκιμασίες που κανανε.....Δεν μου αρεσαν καθόλου...Εντάξει τους έβαλαν μεσα σ'ενα παρκο και έκαναν σαν υστερικές χαζογκομενες ενω είχαν απο πίσω τους μια μεραρχία μη τυχόν και τους συμβεί κάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεσα στο peel p-50 νομιζω πως με τα λιονταρια και τους ρινοκερους διπλα του, ο οποιοσδηποτε θα ειχε κλασει μεντες ασχετα αν 30μετρα πισω του ηταν το συνεργειο για βοηθεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε εμενα μου αρεσε αν και ειχα δει την πρωτη σεζον του αυστραλεζικου και μου αρεσε αρκετα, εκαναν αρκετες καφριλες/καγκουριες.

 

:lol::lol:

 

Ενταξη ναι, δεν φτανουν το Αγγλικο με τιποτα.. Αλλα σαν αντιγραφη, κραταει αξιο ονομα του Top Gear (χωρις να χω δει τα κανονικα τους επισοδεια, μονο για το special μιλαω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Top Gear Apocalypse. Νεο DVD για να πάρουμε την δόση Top Gear τώρα που είμαστε ανάμεσα σεζόν.

Δυστυχώς δεν τρελάθηκα. Είχε ωραίες φάσεις, αλλα Top Gear δίχως Clarkson δεν γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Τοτε δες το italian job του clarkson :P

εγώ το είδα αυτο και μου άρεσε πολύ!!Τώρα περιμένουμε τη νέα σεζόν...Εχουνε πεί τι αυτοκίνητα θα δοκιμάσπυν??Κάτι άκουσα ότι θα έχει και σπεσιαλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...