Προς το περιεχόμενο

Top Gear BBC 2


4saken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προβαλεται και στην Αμερικη...

Ναι αλλα στο Merica έχουν 5000 κανάλια, κανείς δεν τους αναγκάζει να βλέπει την "Βρετανική προπαγάνδα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 719
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 10 μήνες μετά...

 

Αν και αρκετά μέτριο το special σε σχέση με παλιότερα, (κυρίως της Βολιβίας και του Νείλου), τα τελευταία λεπτά με την επίθεση των διαδηλωτών ήταν ίσως ότι πιο αγωνιώδες έχω δει στην εκπομπή. Ποιος θα περίμενε τέτοιο μίσος, ιδίως όταν σε αντίθεση με άλλες φορές οι παρουσιαστές δεν είχαν προκαλέσει καθόλου. Η πινακίδα H982FKL πάντως ήταν... περίεργη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αν και αρκετά μέτριο το special σε σχέση με παλιότερα, (κυρίως της Βολιβίας και του Νείλου), τα τελευταία λεπτά με την επίθεση των διαδηλωτών ήταν ίσως ότι πιο αγωνιώδες έχω δει στην εκπομπή. Ποιος θα περίμενε τέτοιο μίσος, ιδίως όταν σε αντίθεση με άλλες φορές οι παρουσιαστές δεν είχαν προκαλέσει καθόλου. Η πινακίδα H982FKL πάντως ήταν... περίεργη.

 

 

Όντως ήταν τυχαία. Υπάρχει σελίδα της Αγγλίας και αναφέρει πως η πινακίδα σε αυτό το αμάξι είναι από το 2001, και υπήρχαν μόνο 2 τέτοιες porsche στην UK. Η άλλη porsche ήταν πολύ παλιά αν δεν κάνω λάθος και για αυτό δεν την προτίμησε. Σ αυτό ρίχνω το φταίξιμο στους ούγκανους της Αργεντινής και όχι στον Jeremy.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Όντως ήταν τυχαία. Υπάρχει σελίδα της Αγγλίας και αναφέρει πως η πινακίδα σε αυτό το αμάξι είναι από το 2001, και υπήρχαν μόνο 2 τέτοιες porsche στην UK. Η άλλη porsche ήταν πολύ παλιά αν δεν κάνω λάθος και για αυτό δεν την προτίμησε. Σ αυτό ρίχνω το φταίξιμο στους ούγκανους της Αργεντινής και όχι στον Jeremy.

 

 

Source?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Όντως ήταν τυχαία. Υπάρχει σελίδα της Αγγλίας και αναφέρει πως η πινακίδα σε αυτό το αμάξι είναι από το 2001, και υπήρχαν μόνο 2 τέτοιες porsche στην UK. Η άλλη porsche ήταν πολύ παλιά αν δεν κάνω λάθος και για αυτό δεν την προτίμησε. Σ αυτό ρίχνω το φταίξιμο στους ούγκανους της Αργεντινής και όχι στον Jeremy.

 

Σκατά τυχαία ήταν. Εντάξει το αμάξι μπορεί να είχε αυτήν την πινακίδα, αλλά διαλέχτηκε για αυτόν τον λόγο.

Αφού πήγαν με σκοπό να προκαλέσουν έμμεσα καλά να πάθουν, να μην το ξανακάνουν άλλη φορά.

Ακόμη κι εγώ τελείως άσχετος, έπεσε το μάτι μου στην πινακίδα και κατάλαβα κατευθείαν το υπονοούμενο, θυμάμαι μικρός τον πόλεμο στα Φώκλαντ, φαντάσου τους αργεντίνους που τους καίει το ζήτημα κιόλας. Καλά τους έκαναν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...