Προς το περιεχόμενο

DivX για Newbies !!!


SpY

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολλοί οι οποίοι εχουν DVD θέλουν να μάθουν πως μπορούνε να μάθουν να φτιάχνουν ένα CD από DVD μέσα σ'αυτούς και εγώ. Θα παρακαλούσα όσους εχουν asolithei me αυτό να γράψουν πως το κάνουν και πόση ώρα περίπου τους πέρνει. Και να γράψουν οσο το δυνατό την πιο σύντομη διαδικασία και να μην ερθει μετά καποιος άλλος και πεί έτσι έχει καλύτερη ποιότητα για ένα frame και τέτοια οκ. Πιστεύω ο,τι θα βοηθήσετε πολλά άτομα.<P><BR> -= SpY =-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε,φτου ξελευθερια:http://divx-digest.com/articles/index.html#greek<P>Ειναι στα Ellhnika,τυπωσε τα ΟΛΑ,ειναι απλουστατη διαδικασια(μεχρι και γω να σκεφτεις εχω ριπαρει 5 ταινιες με καλο αποτελεσμα,τα εχω κανει και divx και vcd,με covers,labels και δε συμαζευεται...).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ μου αξιζουν τα "bravo".Απλως,κρατησα τη διευθυνση,οταν καποιος insomniac,απεγνωσμενα ψαχνοντας,τα ανακαλυψε και ευγενης και απο τζακι ων , τα δημοσιοποιησε για ολους μας.Σ αυτον λοιπον "ολα τα λεφτα".<P>Btw,ψαχνε αβερτα και τη βοηθεια που προσφερουν οι σελιδες "Nicky"...Δεν μπορεις να φανταστεις ποσες παραμετρους και ποσες λυσεις, σε ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ προβλημα που θα σου τυχει στην πορεια,θα ανακαλυψεις.Εγω εχω τυπωσει τα περισσοτερα και τα χρησιμοποιω σαν manuals... smile.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...