Προς το περιεχόμενο

FlaskMPEG


LeChuck

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!<P>Εκανα rip ενα DVD με το cladDVD και το εχω στο δισκο.Θελω να το κανω divX με το flaskMpeg. Ομως οταν παω στο open media δεν με αφηνει να επιλεξω το IFO αλλα μονο τα VOB που εχουν κατεβει. Ετσι δεν μπορω να κατεβασω υποτιτλους ουτε να κανω divX ολη την ταινια αλλα μονο καθε vob ξεχωριστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός ο LL_NEO μέσα εκεί έχει πολλά χρήσιμα utils.Ρε παιδιά έχω κι εγώ ένα πρόβλημα:έκανα μετά από dvd rip μια ταινία divx.Όταν όμως τελείωσε το flask mpeg και πήγα να δω την ταινία με Windows Media Player μου έβγαζε illegal operation-divide error στο module quartz.dll.Έχετε καμιά ιδέα τι μπορεί να συμβαίνει γιατί μετά από 7 ώρες δουλειάς τελικά δεν έχω ταινία... mad.gif" border="0<p>[ 06-06-2001: Message edited by: spinmind ]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Akou na deis: Den xero an epelekses na ripareis tin tainia mia kai exo , dil olokliri se ena arxeio. Alla kai na min to ekanes etsi : Pithanon ta windows na min vlepoun to arxeio . Ti ennow ; Oti apla to FAT32 vlepei arxeio/a mexri kai 2.1 Gb . An to ripped arxeio einai megalytero apo 2.1 ..... y r not lucky. Epeidi mou etixe kai mena kati paromio , try this :<BR>Kathe fora otan anoigeis to flaskMpeg kai eisai etoimos gai ripping na epilegeis ta jobs etsi oste apo to flaskmpeg na min ypervenoun ta 2.1 Gb. Auto fenete apo to flaskmpeg otan kaneis add ena job<P>Filika cool.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

na sou po ego file spinmind ti prob iparxei: to flask, eidika to DeCSS kai ena allo pou mou diafevgei exoun tin tasi se orismenes tainies na kanoun afti ti malakia. pigene sto vdub anoikse to avi kai afise ixo kai eikona se direct stream copy. ixo de tha souvgalei(den kseor giati) alla tha pareis tin eikona kanonika. meta kane extract ton ixo apo ta vobs kai tin sinexeia tion ksereis..<P>filika

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μηνυμα "illegal operation-divide error στο module quartz.dll" εμφανίζεται όταν κωδικοποιείς τον ήχο με DivX Audio, σε bitrate που δεν εμφανίζει διπλα του την ένδειξη "for DivX wink.gif" border="0". Δεν ξέρω αν πιάνει το κόλπο του παραβάτη, αλλά άλλη φορα τον ήχο καλύτερα σε MP3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά thanks a lot!Θα δοκιμάσω αυτά που είπατε και θα τα ξαναπούμε...Όχι τίποτ'άλλο αλλά τώρα έχω μαζέψει 3 ταινίες στους δίσκους μου και δε μπορώ να τις κάνω divx<BR> cool.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον έχεις βαλει εσύ το πακέτο από τους Kristal Studio. Κάνε uninstall τους DivX drivers που έχεις και εγκατέστησε τους original 3.11 (αυτούς που έχει στο doom9).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok file NiTroGen thanks <BR>epishs an ginetai kai eykaireis steile moy ena email me tis protaseis soy gia tis epiloges sto flaskmpeg giati ego briskomai akoma se dokimastiko epipedo kai den exo kataferei mexri stigmhs na exo ena kalo apotelesma <BR>[email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...