Προς το περιεχόμενο

Βιβλία μαγείας


sabolion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άσχετο: Τι ηλικία έχεις?

Ήταν και δικιά μου απορία - μετά είδα το profile :P

 

Δοκίμασε την τύχη σου εδώ αν επιμένεις.

 

Σχετικό-άσχετο. Η συντριπτική πλειοψηφία του κόσμου πιστεύει σε κάποια μορφή "μαγείας", εφόσον πιστεύει σε κάποια θρησκεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

εξηγούμαι: τι σχέση έχει το σφαγμένο λαρύγγι του κόκκορα πάνω στη συκωταριά μέσα σε μια πεντάλφα με την περίοδο μιας παρθένας με το αν θα πάθει κολικό του νεφρού κάποιος;

 

Την ίδια σχέση που έχει η πληκτρολόγηση του κωδικού "DNCORNHOLIO" στο Duke Nukem, με το God Mode On.

 

 

Και δουλεύει.

 

 

 

Το έχω κάνει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ Harry Plotter βλέπουν κάποιοι.

 

(Πάλι καλά που δεν τα ζητάει και σε ebook.)

 

Αν θέλετε πραγματική μαγεία, ανεβείτε στη σπηλιά του Νταβέλη με δυο-τρια φιαλίδια αγιασμό και ένα Avtomat Kalashnikova. Talk about ass-kicking magic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε τα της μαγειας φιλε μου,και διαβασε λιγο,την Αγια Γραφη,και την Αποκαλυψη.Εκει θα βρεις πολλα πιο ωφελιμα πραγματα,για αυτα που ζητας.Επισης στη Αποκαλυψη του Ιωαννου, θα βρεις Προφητειες και γεγονοτα που συνεβησαν, στο παρελθον, και αλλα που συμβαινουν στις μερες μας.Προφητειες 2000 ετων....Μακρυα απο τα σατανικα βιβλια.Οσοι ασχοληθηκαν με τετοια πραγματα, γυρισαν μπουμερανγκ κατ'επανω τους.Δυστυχως γνωριζω μερικους/κες, που αλλοι καταστραφηκαν με διαφορους τροπους,και αλλοι, πεθαναν με οικτρο θανατο.Τελευταια ενας πολυ φιλος μου, που εβλεπε σατανικες μορφες να τον τυρρανουν,μεχρι που πεθανε 41 ετων.Η δε μαγιστρα που τον ειχε "φταξει",πεθανε και αυτη αργοτερα ενα βραδυ, μαυρισμενη απο το ξυλο που εφαγε απο τους "υπηρετες της"(καταχθονια πνευματα).Μακρυα λοιπον απο αυτα.

Φιλικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Ασε τα της μαγειας φιλε μου,και διαβασε λιγο,την Αγια Γραφη,και την Αποκαλυψη.Εκει θα βρεις πολλα πιο ωφελιμα πραγματα,για αυτα που ζητας.Επισης στη Αποκαλυψη του Ιωαννου, θα βρεις Προφητειες και γεγονοτα που συνεβησαν, στο παρελθον, και αλλα που συμβαινουν στις μερες μας.Προφητειες 2000 ετων....Μακρυα απο τα σατανικα βιβλια.Οσοι ασχοληθηκαν με τετοια πραγματα, γυρισαν μπουμερανγκ κατ'επανω τους.Δυστυχως γνωριζω μερικους/κες, που αλλοι καταστραφηκαν με διαφορους τροπους,και αλλοι, πεθαναν με οικτρο θανατο.Τελευταια ενας πολυ φιλος μου, που εβλεπε σατανικες μορφες να τον τυρρανουν,μεχρι που πεθανε 41 ετων.Η δε μαγιστρα που τον ειχε "φταξει",πεθανε και αυτη αργοτερα ενα βραδυ, μαυρισμενη απο το ξυλο που εφαγε απο τους "υπηρετες της"(καταχθονια πνευματα).Μακρυα λοιπον απο αυτα.

Φιλικα...

 

BLASPHEMY.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και η μαγεία είναι αποδεδειγμένο πως δεν υφίσταται και μιας η κατεύθυνση του θρεντ πήγε (ευτυχώς) όπως πήγε, να σας ευχαριστήσω όλους για τη συμμετοχή σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...