Προς το περιεχόμενο

Εχω 900 ευρω κ δεν ξερω τι να αγορασω..


LsPhotography

Προτεινόμενες αναρτήσεις

νταξει δεν ειναι αναγκη να χλευαζεται, ουτε φταιει αν τα εχει (γενικα μιλωντας)

 

ουτε ειναι ομορφο να βγαινουν απωθημενα εναντιον του

 

μια ερωτηση εκανε

 

γνωμη μου

 

Εχεις δικιο.Αλλα το καλυτερο ειναι να μην τους δωσω σημασια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Άμα είναι κράτα τα λεφτά και μην τα πετάξεις σε κατι για να διασκεδάζεις, ειδικά αφού όσο ποιό ακριβό είαι ένα παιχνίδι τόσο ποιο γρήγορα το βαριέσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξερω πως δεν ειναι ετσι.

αλλα εγω μαζεψα για να αγορασω κατι που αξιζει.

 

Αφού όμως δεν έχεις ανάγκη να αγοράσεις κάτι,γιατί αν είχες θα ήξερες πολύ καλα τι θες.

 

Edit:Τι θα αγοράσεις τελικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 900 μπορείς να παρεις κατι πολυ διασκεδαστικο για 2,5 ωρίτσες περιπου θα περασεις ζαχαρη.

 

Αλλιώς μπορείς να κανεις μια καλη πραξη, και να μου τα δώσεις. Ετσι θα αποκτησεις το πιο σπανιο πραγμα των ημερων μας που λέγεται ΑΛΤΡΟΥΙΣΜΟΣ.

 

 

]Προσεξε περισσοτερο τον 1 κανονα[/color] αλλα καλο/κακο δες και τους υπολοιπους

για να μην γινει τιποτα ΚακοοοοοΟο

 

 

Βασικοί κανόνες του topic

 

* 1. Παρακαλούνται να γράφουν μόνο: α) τα μέλη που έχουν κάτι να χαρίσουν και β) όσοι ενδιαφέρονται να αποκτήσουν κάτι που χαρίζεται. Απαγορεύεται αυστηρά να ζητάτε να σας χαρίσουν κάτι.

 

* 2. Τα μέλη που χαρίζουν κάτι παρακαλούνται να γράφουν τρόπο επικοινωνίας για κάθε ενδιαφερόμενο (συνήθως pm ή e-mail). Παρακαλούνται τα μέλη που απαντούν προκειμένου να εκδηλώσουν το ενδιαφέρον τους για κάτι που χαρίζεται, να γράφουν καθαρά για ποιό αντικείμενο ενδιαφέρονται. Στη συνέχεια θα επικοινωνούν με τον δωρητή μέσω pm ή e-mail για τα περαιτέρω.

 

* 3. Απαγορεύονται αυστηρά οι αντιπαραθέσεις και ο σχολιασμός των ειδών που χαρίζονται.

 

* 4. Το forum και ο ιδιοκτήτης του δεν φέρουν καμία ευθύνη για τα είδη που χαρίζονται και σε καμία περίπτωση δεν μπορούν να θεωρηθούν υπεύθυνοι για την καλή τους λειτουργία.

 

* 5. Κατά τα άλλα, ισχύουν οι Όροι Χρήσης του forum (δηλ. μην χαρίζετε warez, mp3, αντιγραμμένες ταινίες ή απαγορευμένα/ελεγχόμενα από την ελληνική νομοθεσία αντικείμενα κλπ).

 

* 6. Όποιο μήνυμα δεν συμμορφώνεται με τα παραπάνω, θα διαγράφεται - χωρίς να αποκλείονται και άλλες κυρώσεις (ban) κατά περίπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

software ορθογραφίας και αυτόματου τονισμού των λέξεων θα σου πρότεινα...

 

Εσενα θα σου πρότεινα Να πας

www.gayplaces2stay.com ||| Το ξερω πως το θες |||

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LsPhotography οι κανόνες είναι άσχετοι με τον σαρκασμό του μέλους.

 

2ον συμβουλή σου έδωσα δε σε χλεύασα, αν παρολα αυτά νομίζεις οτι ήταν προσβλητική η συμβουλή μου ανακαλώ, αν και σου επισημαίνω να επανεξετάσεις τα επιχειρήματα μου στην αιτιολόγηση της συμβουλής (δλδ το γεγονός οτι τα υλικά αγαθά είναι προσπάθεια -πολλών ατόμων, κ εμένα του ίδιου- να καλυφθούν άλλα κενα).

 

φιλικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...