Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Τπτ Pseiras. Θα το χτυπουσα κ γω άλλα μου χει παρει δωρο φιλος το RoS απο πριν κ εχασα την ευκαιρια για deluxe.

Λογικα τα εχει κανει ηδη preload ολα οποτε δεν θα εχει κιαλλο κατεβασμα.

 

Αντε να γυρισω σπιτι να ανεβασω κ τον βαρβαρο να τελειωνουμε με ολους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απλη εκδοση γινεται upgrade ναι. Την ημερα του ros ολο και κατι θα κατεβασει δεν μπορει.εχει modes που δεν λειτουργουν αυτη την στιγμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απλη εκδοση γινεται upgrade ναι. Την ημερα του ros ολο και κατι θα κατεβασει δεν μπορει.εχει modes που δεν λειτουργουν αυτη την στιγμη

 

'Ολα τα modes υπάρχουν κανονικά στο client μας απλά είναι κλειδωμένα και θα ανοίξουν 25 Μάρτη. 

 

Τα 12 gb patch που κατεβάσαμε είναι στην ουσία το RoS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ουσια ενα pass key ειναι ολο κ ολο το ros!!!! Αλλα οπως κ να χει αγορασα κ εγω το deluxe με την παραπανω μεθοδο με us battle.net και gift σε μενα και ακυρωσα απο πλαισιο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέμε για πολλά LEGENDAAAAARYYYY πετάει,και είναι και καλά τα πιο πολλά!

Το act 4 το θυμόμουν ότι ήταν μικρό,αλλά όχι και τόσο :P

---

Κάτι ακόμα,μπορεί να είμαστε μέσα σε μια clan παρεούλα,αλλά είναι τελείως εκνευριστικό να κάνετε JOIN parties χωρίς να ρωτήσετε,όταν μπαίνετε να μην λέτε ούτε γεια ξέρω γω...Και πόσο μάλλον να ρασάρετε σα τρελοί,δίχως να υπάρχει αύριο..Τα ξεκλείδωτα parties δεν σημαίνει και autoinvite..Θα σας παρακαλούσα,να ρωτάτε να γίνει ένα συνήθειο..

 

Χτες μπήκανε στο πάρτι 2 ρασάρανε,φύγαμε,κάναμε άλλο πάρτι,μετά μπαίνει κάποιος πάλι πάνω μας,ούτε να ρωτήσει ούτε γεια..και λέμε οκ ας παίξουμε έτσι,και ξαφνικά έτσι απλά φεύγει στην μέση ενός fight.

Οκ ευχαριστούμε,που μας έχετε γραμμένους..

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα να μπω από τα Χριστούγεννα και μ'αρέσουν πολύ οι αλλαγές. Επίσης, σε 20 λεπτά μου έπεσαν 2 legendary που το ένα ήταν πολύ τούμπανο. Μια χαρά.

 

Έκανα και join request στο clan, όποιος με δει ας με προσθέσει, pls! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος ξαναμπεί απρόσκλητος, να ξέρει οτι θα φοράω το legendary που μου έπεσε.. Μιλάμε για πολύ μπίχλα..

 

(για τους άσχετους Pox Pants -> Κλανοπαντελόνι)

post-185096-0-85304900-1394324971_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι ακόμα,μπορεί να είμαστε μέσα σε μια clan παρεούλα,αλλά είναι τελείως εκνευριστικό να κάνετε JOIN parties χωρίς να ρωτήσετε,όταν μπαίνετε να μην λέτε ούτε γεια ξέρω γω...Και πόσο μάλλον να ρασάρετε σα τρελοί,δίχως να υπάρχει αύριο..Τα ξεκλείδωτα parties δεν σημαίνει και autoinvite..Θα σας παρακαλούσα,να ρωτάτε να γίνει ένα συνήθειο..

 

Χτες μπήκανε στο πάρτι 2 ρασάρανε,φύγαμε,κάναμε άλλο πάρτι,μετά μπαίνει κάποιος πάλι πάνω μας,ούτε να ρωτήσει ούτε γεια..και λέμε οκ ας παίξουμε έτσι,και ξαφνικά έτσι απλά φεύγει στην μέση ενός fight.

Οκ ευχαριστούμε,που μας έχετε γραμμένους..

 

Συμφωνώ μέχρι αηδίας και καλό θα ήταν να ακολουθήσουμε όλοι τα παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η απλα κανουμε επιχειρηση σκουπα, μενουμε οι 5-10 που ειμαστε εδω απο παντα και τελος.

Ps1: και γραφετε names οσων τα κανουν αυτα
ps2: άλλωστε, 5 - 10 max ήμασταν και παίζαμε και στο launch και συνεχίσαμε εδώ να είμαστε, άρα το πολύ πολύ aoe clean και τέλος 

Επεξ/σία από paularas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο πολλους μηνες ειπα να δοκιμασω και εγω το νεο patch. Φορτωνω τον βαρβαρο και ξεκιναω, δοκιμαζω διαφορα builds και καταληγω οτι θελω 3 IK items. Ε ωραια, παω στο AH να κανω τις αγορες μου και παρατηρω οτι στο search δεν μου βγαζει κανενα αποτελεσμα για τα νεα IK. Ψαχνω στο ιντερνετ και διαβαζω οτι τα νεα legendary ειναι boa. Δηλαδη δεν μπορω να τα αγορασω απο το AH;;; Δηλαδη πρεπει να φαρμαρω εστω και αν μου παρει 6 μηνες να τα βρω;;; ΝΑΙ!!!!!!!

 

Τα items δεν μπορω να βρω λεξεις για το ποσο καλυτερα ειναι τωρα, το lvling ειναι fun πλεον και τα νεα social στοιχεια που βαλαν σε σωστο δρομο. Ενω δεν ειχα σκοπο να αγορασω το expansion μαλλον αλλαζω γνωμη. Κυριως γιατι βλεπω οτι η νεα dev team "το εχει".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...