Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδη το να μπεις μεσα σε ένα Party και να πεις ένα καλησπέρα στα παιδια που εισαστε στην ιδια clan και να μην τους γαμησεις το παιχνιδι τους επειδή ετσι γουστάρεις είναι τοσο δυσκολο να το κανεις που πρεπει ο άλλος να κλειδωσει το group του επειδή εσυ εισαι αγενης ?!?!?! Είναι σαν καποιους που ερχοντουσαν στο μαγαζι που δουλευα έμπαιναν μεσα τους ελεγες Καλημέρα και σου ελεγαν εγω ΔΕΝ ΣΕ ΜΙΛΗΣΑ γιατι μου μιλας ......

Απλα πραγματα...καλημέρα καλησπέρα μπορω να ερθω μαζι σας ;

Μπορει να μην σε γουστάρω ρε φιλε στο κατω κατω ... παιχνιδι μου είναι . τι θα πει κλειδωσε το ... ΜΗΝ μπεις


Υ.Γ ... σορρυ για χθες βραδυ ξυπνησε η μικρη πηγα μεσα να την ηρεμισω και με πηρε ο υνπος :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βρε δεν διαφωνω σε αυτο ουτε το βρισκω σωστο αυτο που εκαναν απλα οταν εχεις το game σου ανοιχτο σε 60-70 ατομα ειναι πολυ ευκολοτερο να το κλειδωσεις και να παιζεις μονο με αυτους που θες απο το να περιμενεις να φερθουν σωστα οι υπολοιποι.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το συνεχίζουμε άλλο δεν χρειάζεται.

Απο την επόμενη φορά να αναφέρεται και ονόματα γιατί πιθανόν να μην ειναι κάν απο το insomnia αυτοί.

Μου έχει τύχει και μένα και ξέρω ότι ειναι λίγο σπάσιμο. Απο τότε το εκλεισα και δεν μπαίνουν.

Έτσι δυστυχώς την πληρώνουν και άλλοι που δεν φταίνε.

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η λογικη λεει ότι είναι από την clan μας για να γινονται παραπονα εδώ μεσα από τα παιδια

Ήταν τσεκαρισμένο το looking for members στα options τις Clan μέχρι τώρα, οπότε πολύ πιθανό να έχουν μπεί και κάποιοι που δεν είναι του insomnia.

Όποιος και να ήταν όμως είτε απο εδώ μέσα είτε οχι, καλό είναι να προσέχει την επόμενη φορά που θα ξαναμπεί απρόσκλητος σε party insomniacs.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Back και γω γλυκούληδες.

 

Φάρμαρα καμια 10ρια paragon σήμερα, είδα λίγο το loot 2, σκάσανε και 3 legendary (της προκοπής) και αναμένω κάψιμο.

 

Felt good ^^. Demon hunter και kite μέχρι θανάτου ^^

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tbh μπήκα και ήμουν χαμένος. Τελικά είδα οτι με το gear 2ετίας και κάτι ψιλά απο ah έκανα άνετα facetank torment 2-3 και το xp έπεφτε βροχή. Οπότε paragon farming for now και μετά σας joinάρω όταν φτάσω να έχω αξιοπρεπές dmg.

 

Παίζει κανείς ακόμα dh? Είδα οτι με ss/vault/prep/rain και bola/chakram είχα λίγο απο όλα και προχωρούσε σχετικά άνετα. Έχει τίποτα op που μου ξέφυγε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κατι τετοιους λογους καναμε μια αυστηρη και κλειστη clan,για ελλειψη παρεξηγησεων.

 

Γενικη ερωτηση τωρα.

 

Τι κανετε εσεις στο game τωρα?

Gear, paragons, xploit farms??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@NoFx Έχετε βάλει όριο min 250 paragon; :-P

Βασικά ανεβάζω paragon και δοκιμάζω builds σε σχέση με αντικείμενα που βρίσκω.

Σε sheet dps είμαι 25κ κάτω από το vanilla, αλλά ρολάρει πιο καλά και έχει πιο πολύ πλάκα.Ένα θέμα βέβαια είναι ότι ο γιατρός είναι το πιο gear-depended class και δεν είναι op όπως ο μαγούλης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

300αρισα τελικα χθες, νεα λιμιτς χαχα. Το νεο χρ ειναι να κλαινε οι χηρες, να κλαινε κ οι παντρεμενες. Wiz για parafarm ειναι δηλητηριο σκετο. Τα builds του wiz ευκολα, και με πολυ spam. Wd θα στησω no mana depentent build στο ros. Δεν με καιει το gear σ αυτη τη φαση του game.

 

Ισχυει οτι λες lalanis, το ros θα το φχαριστηθεις χαχα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικη ερωτηση τωρα.

 

Τι κανετε εσεις στο game τωρα?

Gear, paragons, xploit farms??

Τιποτα, κανα χαλαρο craft μονο, το gear θα γινει replace και το xp δεν με ενδιαφερει τοσο συν οτι θα εχω ολο το χρονο και την ορεξη λογο διαφορετικου να το κανω στο RoS..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...