Προς το περιεχόμενο

Το iMac μου δεν ανάβει.


Helpmemac

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας ειμαι πολλη απελπισμένος!Σημερα πατησα το κουμπι για να ανοιξει το imac ομως δεν ακουστηκε ο χαρακτηριστικος ηχος!Αντι για αυτο η οθωνη παραμενει μαυρη και θα ορκιστω οτι ακουγετε σαν σηματα μορς ο ηχος s.o.s !Οτι και να κανω η οθωνη παραμενει μαυρη και ακουγεται αυτος ο ηχος τι να κανω?HELP ! Thanks!:cry::cry::cry::cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kανε αυτο πρωτα:

Resetting your Mac's PRAM and NVRAM

 

Αν δεν γινει τιποτα,τοτε εχεις μαλλον πιο σοβαρο προβλημα,οποτε τον στελνεις για service και οπλιζεσαι με υπομονη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:cry::X:cry::cry::cry:

Kανε αυτο πρωτα:

Resetting your Mac's PRAM and NVRAM

 

Αν δεν γινει τιποτα,τοτε εχεις μαλλον πιο σοβαρο προβλημα,οποτε τον στελνεις για service και οπλιζεσαι με υπομονη...

 

ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕΝΕΙ!!!!:cry::cry::cry:Να φανταστεις ολα μαζι χαλασανε!Και το wii και το ps3 για σερβις ειναι:( Kαι τωρα δηλαδη παω σε καποιον αντιπρωσοπο της apple και του το δεινω?Τι κανω?Απο εξωτερικο το πηρά!:X:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιος κολητος μου ειχε μαλλον το ιδιο προβλημα και το εστειλε στην rainbow βεβαια το ειχε παρει απο multirama και του αλλαξανε τροφοδοτικο σου δινω και το λινκ ..

 

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=227279

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιος κολητος μου ειχε μαλλον το ιδιο προβλημα και το εστειλε στην rainbow βεβαια το ειχε παρει απο multirama και του αλλαξανε τροφοδοτικο σου δινω και το λινκ ..

 

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=227279

 

Ok thanks!Εγω το πηρα απο γερμανια!Δεν ξερω αν το δεχτουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό τί μας λέει για τα ηλεκτικά του σπιτιού σου;;

Μάλλον θες ηλεκτρολόγο πριν ξαναβάλεις κάτι στην πρίζα.

 

Lol!Το wii ηθελε καθαρισμα εσωτερικο δεν φταιει το ρευμα!:devil::-D:cry::cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:cry:Aυτο που με παραξενευει ειναι οτι κανει το s.o.s ηχο!Σηματα μορς στελνει?:X Εχω αροστησει δεν αντεχω αλλο! Και απο οτι καταλαβα θα κανει μηνες να γινει....θα περασει το καλοκαιρι και ελευθερο χρονο δεν θα εχουμε:*(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:cry::X:cry::cry::cry:

 

ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕΝΕΙ!!!!:cry::cry::cry:Να φανταστεις ολα μαζι χαλασανε!Και το wii και το ps3 για σερβις ειναι:( Kαι τωρα δηλαδη παω σε καποιον αντιπρωσοπο της apple και του το δεινω?Τι κανω?Απο εξωτερικο το πηρά!:X:cry:

 

Μια χαρα θα το δεχτουν,ειναι υποχρεωμενοι..

 

Πηγαινε το για service γρηγορα!

 

Δε λες που εισαι τυχερος που εχεις εγγυηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...