Προς το περιεχόμενο

συμφέρει το conn-x ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αλλο ενα off topic :fear:

Το παλικαρι ρωταει αν συμφερει!!!

Λοιπον ψαξε τιμες και τιποτα αλλο μην περιμενεις και πολυ μεγαλη διαφορα απο το conex

παντως απο θεμα ταχυτητας ειναι το πως θα σου κατσει και αναλογα τον παροχο τα ποσα mb του περισεβουν για να σου δωσει δηλαδη αν μια περιοχη εχει 100 οικογενειες και οι 80 εχουν forthnet τοτε η ταχυτητα τον 24 διαμιραζεται και θα πεσει αρκετα!!!αυτο το ξερουμε ολοι και ολας πχ ωρες αιχμης!

 

εγω σου πρωτινο να βαλεις η conex η καποιο αλλον παροχο ωστε να μην αναγκαστης να αλλαξεις και τηλ. και να περιμενεις 1 μηνα τουλαχιστον!

 

Y.Γ. ΟΛΑ ειναι θεμα ΤΥΧΗΣ!αντε βαλε και το βυσμα κατι μπορει να γινει :lol:

Υ.Γ 2 Δεν εχω σταθερο ιντερνετ αλλα adsm το λεω αυτο στην περιπτωσει που...καταλαβατε

Y.Γ. 3 Εγω μετα απο 1 ολοκληρο χρονο καταφερα να βαλω τηλεφωνο στον οτε εντομεταξυ καπου ενδιαμεσα εκανα και αιτηση για onteledcoms και εδωσα 35 ευρω για ενηεργοποιηση γραμης και 65 για εξοπλησμο με αποτελεσμα να μην μου βαλουν ποτε τηλ να μην παρω ποτε τα λευτα μου πισω αλλα να με ταλειπωρισουν και αφανταστα!!!

 

ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ κανεις ONTELECOMs αυτοι ειναι της ONΤΕΛΕΤΩΝ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
εγώ δλδ που είμαι εδώ και 1 χρόνο Forthnet γιατί δεν έχει χρειαστεί να κάνω κάτι τέτοιο?

και προφανώς δεν είμαι ο μόνος...

 

μεταξυ φορθνετ και τελας για νταμπλ πλαυ τι μου συστηνεται; κανεισ απο νεο κοσμο εχει εμπειρια απο αυτουσ να μου πει μια γνωμη ; ειμαι οτε τωρα ....το κοστος μονο ειναι ακριβο ...τα αλλα δουλευουν ρολοι για να μαι και ειλικρινεις!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεταξυ φορθνετ και τελας για νταμπλ πλαυ τι μου συστηνεται; κανεισ απο νεο κοσμο εχει εμπειρια απο αυτουσ να μου πει μια γνωμη ; ειμαι οτε τωρα ....το κοστος μονο ειναι ακριβο ...τα αλλα δουλευουν ρολοι για να μαι και ειλικρινεις!!

 

Εγώ, έχοντας κάποια προβληματάκια με ΟΤΕ (συνεχείς αποσυνδέσεις) τα οποία πλέον φαίνεται να λύθηκαν, κράτησα τον ΟΤΕ και έκανα αίτηση στη NetOne για δεύτερη γραμμή, εκμεταλλευόμενος την προσφορά της για το test drive, που σου παρέχει 2 μήνες δοκιμή κι αν δεν θέλεις να συνεχίσεις μετά την πάροδο των 2 μηνών, πληρώνεις 50? και ούτε γάτα, ούτε ζημιά.

Το κίνητρο σε αυτή τη δοκιμή είναι καθαρά και μόνο οικονομικό, οπότε αν δω ότι η netone με ικανοποιεί, θα καταργήσω τον ΟΤΕ που είναι λίγο φαρμακείο.

Μέχρι στιγμής πάντως έχω θετικές εντυπώσεις, καθώς η διαδικασία σύνδεσης διήρκεσε μόλις 2 εβδομάδες.

Περιμένω να αλλάξω το πριζάκι για να έχω και τις 2 γραμμές ταυτόχρονα (ΟΤΕ και NetOne) και ελπίζω να μην έχω πρόβλημα με το δικτυό της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεταξυ φορθνετ και τελας για νταμπλ πλαυ τι μου συστηνεται; κανεισ απο νεο κοσμο εχει εμπειρια απο αυτουσ να μου πει μια γνωμη ; ειμαι οτε τωρα ....το κοστος μονο ειναι ακριβο ...τα αλλα δουλευουν ρολοι για να μαι και ειλικρινεις!!

 

να απαντησω αλλιως.δεν θα βαζα tellas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...