Προς το περιεχόμενο

ηχεια iphone 3g


Mr V

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια εχω ενα νοκια ν73 και τωρα που θα βγει το iphone σκεφτομαι να το αντικαταστησω ....κατι το οποιο με απασχολει ειναι η ενταση των ηχειν τουΓνωριζει κανεις ποσο δυνατα ειναι και ηχεια του iphone 3g????ή και του παλιου i phone ειναι δδυνατα ή΄ψοφια και ειναι προτιμοτερο ενα walkman....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
παιδια εχω ενα νοκια ν73 και τωρα που θα βγει το iphone σκεφτομαι να το αντικαταστησω ....κατι το οποιο με απασχολει ειναι η ενταση των ηχειν τουΓνωριζει κανεις ποσο δυνατα ειναι και ηχεια του iphone 3g????ή και του παλιου i phone ειναι δδυνατα ή΄ψοφια και ειναι προτιμοτερο ενα walkman....

 

Καταρχήν υπάρχουν επίσημα topics για το iphone που θα καλύψουν όλες τις αππορίες σου!

 

Πάντως μιας και ρώτησες, τόσο το νέο iphone όσο και το παλιό, δεν έχουν ηχεία αλλά ηχείΟ. Ένα είναι και τα δυο ανοίγματα που βλέπεις στο κάτω μέρος είναι ένα για το ηχείο και ένα για το μικρόφωνο. Στο πρώτο μοντέλο η ένταση δεν ήταν πολύ μεγάλη σε σχέση με τα Νόκια. Εμένα δεν με ενόχλησε αυτό αλλά αν εσύ έχεις συνηθίσει να ακούς μουσική κλπ χωρίς ακουστικά, τότε με το iphone θα έχεις πρόβλημα! Για το νέο 3g λένε πως η ένταση και η ποιότητα είναι πολύ πιο βελτιωμένα αλλά μιας και ακόμη δεν το πιάσαμε στα χέρια μας δεν μπορούμε να έχουμε άποψη!

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...