Προς το περιεχόμενο

2 GB MP3 ZEN CREATIVE...ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ?


jeanthira7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Hello παιδιά, σκοπεύω να αγοράσω το παραπάνω mp3...

Σήμερα συγκεκριμένα πήγα στο PLAISIO αλλά και στα MULTIRAMA το οποίο όπως μου είπαν δεν υπήρχε καν στα ράφια λόγω... υψηλής ζήτησης...

Εχω ήδη το ZEN 1 GB αλλά δεν ξέρω κατά πόσο αξίζει να δώσω 45 ευρώ για να πάρω mp3/radio player... Επίσης γνωρίζω ότι έχει και ηχειάκι... Ακούγεται δυνατά άραγε?

 

Τις γνώμες - εμπειρίες σας...

 

Thanks..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=209912

 

Εδώ υπάρχει εκτενής ανάλυση του Zen, διάβασε και νομίζω θα καταλήξεις οτι αξίζει..:-)

 

Sorry φίλε μου αλλά εγώ δεν αναφέρομαι σε αυτό το ZEN.

Αυτό έχει 4 gb... Εγώ αναφέρομαι ξεκάθαρα σε αυτό με τα 2 gigabyte και με την οθονούλα την στρογγυλή, το μικρό σε μέγεθος δηλαδή όπως η σειρά που είχε κυκλοφορήσει πριν ένα χρόνο με το 1 gb.Thanks πάντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry φίλε μου αλλά εγώ δεν αναφέρομαι σε αυτό το ZEN.

Αυτό έχει 4 gb... Εγώ αναφέρομαι ξεκάθαρα σε αυτό με τα 2 gigabyte και με την οθονούλα την στρογγυλή, το μικρό σε μέγεθος δηλαδή όπως η σειρά που είχε κυκλοφορήσει πριν ένα χρόνο με το 1 gb.Thanks πάντως...

 

Το μοντέλο που φαίνεται στο link υπάρχει και σε 2Gb version, γιαυτο μπερδευτηκα :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry φίλε μου αλλά εγώ δεν αναφέρομαι σε αυτό το ZEN.

Αυτό έχει 4 gb... Εγώ αναφέρομαι ξεκάθαρα σε αυτό με τα 2 gigabyte και με την οθονούλα την στρογγυλή, το μικρό σε μέγεθος δηλαδή όπως η σειρά που είχε κυκλοφορήσει πριν ένα χρόνο με το 1 gb.Thanks πάντως...

 

Για το ZEN V λες... ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω υποψίες ότι μπορεί να βγει προβληματικό γιατί έχω ήδη εδώ και 1 έτος το mp3 player (σκέτο) του 1 gb και με βγάζει μια χαρά....

Απλά για το ηχειάκι που έχει θέλω να ξέρω εάν ακούγεται καλά... :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ηχειακι ακουγεται ικανοποιητικα οταν εισαι σε ηρεμο μερος και δεν 8εσ να βαλεις τα ακουστικά αλλα μην τρελένεσαι εγω πρόσφατα αγορασα το sony με τα 2 gb απίστευτα πραγματικος ηχος αλλα ακριβουτσικο για mp4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ηχειακι ακουγεται ικανοποιητικα οταν εισαι σε ηρεμο μερος και δεν 8εσ να βαλεις τα ακουστικά αλλα μην τρελένεσαι εγω πρόσφατα αγορασα το sony με τα 2 gb απίστευτα πραγματικος ηχος αλλα ακριβουτσικο για mp4

 

Ναι όντως... Υπάρχει στα 50 ευρώ τη στιγμή που το σκέτο mp3 της ΖΕΝ 1 gb έχει πάει στα 19 ευρώ...

 

Οταν λες για mp4 εννοείς ότι εκτός από mp3, παίζει και τραγούδια σε μορφή mp4?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Ναι όντως... Υπάρχει στα 50 ευρώ τη στιγμή που το σκέτο mp3 της ΖΕΝ 1 gb έχει πάει στα 19 ευρώ...

 

Οταν λες για mp4 εννοείς ότι εκτός από mp3, παίζει και τραγούδια σε μορφή mp4?

 

Φαντάζομαι εννοεί ότι είναι mp3 player που παίζει και βίντεο και προβάλλει φωτό,οπότε είναι mp4.

Εγώ έχω το 2GB χωρίς το ηχείο κι ως τώρα είναι τέλειο...Το ηχείο απλά προσθέτει κάτιο παραπάνω αλλά φαντάζομαι δεν πρέπει να'χουμε τρελές απαιτήσεις απ'αυτό,πέραν του ότι μάλλον θα τρώει και πολλή μπαταρία..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...