Προς το περιεχόμενο

Σκάνδαλο κατασκοπίας μεταξύ Intel και AMD !


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγώ αυτό ήταν το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα :-) . Η διαφορά είναι βέβαια ότι στη Ferrari μιλούσε για αρχι-μηχανικό, ενώ εδώ για έναν υπάλληλο.

 

Xαχα, με προλάβατε και οι 2.

 

Χμ, δεν πιστεύω να τα ξέχασε σε κάποιο φωτοτυπικό...:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βιομηχανική κατασκοπία λέγεται και απο ότι φαίνεται θα δούμε ποιές αρχές θα ρίξουν φως στην περίεργη αυτή υπόθεση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βιομηχανική κατασκοπία λέγεται και απο ότι φαίνεται θα δούμε ποιές αρχές θα ρίξουν φως στην περίεργη αυτή υπόθεση...

Eίχε καιρό να κάνει μαλακισμένο-άσχετο post ή έχω χάσει επεισόδια;

 

Αυτό που μου έκανε τη χειρότερη εντύπωση ήταν.. <<όταν ένας υπάλληλος της Intel κατάλαβε ότι ο Pani όντως πήγαινε στην AMD, η εταιρεία κάλεσε το F.B.I...>>

Ωραία συνεδελφική αλληλεγγύη,αμέσως να τον <<δώσει>>...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει συναδελφική αλλιλεγγύη όταν μία εταιρία κολλωσός είναι στα πρόθυρα να την ξεμπροστιάσουν για κάτι το οποίο θα μπορούσε να την καταστρέψει.. άσε που μπορεί να είχανε διακανονισμο και να τον διώξανε με όρους, γιατι άμα όντως είχε βαλθεί να κλέψει αρχεία... δε θα το έκανε χωρίς να έχει κάποιον απο τον οποίον θα πιαστεί άμα "πέσει"...

Ελπίζω δλδ να μην υπάρχει κάποιος τόσο χαζός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αποκλειεται βεβαια τωρα που εμεις τον λυπομαστε αυτος να πινει μοχιτο σε καποια παραλια της καραϊβικης μαζι με ενα τσουρμο γκομενακια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίχε καιρό να κάνει μαλακισμένο-άσχετο post ή έχω χάσει επεισόδια;

 

Αυτό που μου έκανε τη χειρότερη εντύπωση ήταν.. <<όταν ένας υπάλληλος της Intel κατάλαβε ότι ο Pani όντως πήγαινε στην AMD, η εταιρεία κάλεσε το F.B.I...>>

Ωραία συνεδελφική αλληλεγγύη,αμέσως να τον <<δώσει>>...

 

Μπράβο BASSstarlet, είσαι και πολύ έλληνας. Με κάτι τέτοιους σαν εσένα θα πάμε μπροστά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίχε καιρό να κάνει μαλακισμένο-άσχετο post ή έχω χάσει επεισόδια;

 

Αυτό που μου έκανε τη χειρότερη εντύπωση ήταν.. <<όταν ένας υπάλληλος της Intel κατάλαβε ότι ο Pani όντως πήγαινε στην AMD, η εταιρεία κάλεσε το F.B.I...>>

Ωραία συνεδελφική αλληλεγγύη,αμέσως να τον <<δώσει>>...

 

δηλ αμα συνεχιζε αυτο και η ΑΜΔ ετρωγε την μεριδα της Ιντελας (απολυσεις κλπ) θαταν καλυτερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο BASSstarlet, είσαι και πολύ έλληνας. Με κάτι τέτοιους σαν εσένα θα πάμε μπροστά!

Ο Αρτέμης Μάτσας δεν ήταν αγαπητός σε κανέναν.Εκτός από τα αφεντικά..

 

δηλ αμα συνεχιζε αυτο και η ΑΜΔ ετρωγε την μεριδα της Ιντελας (απολυσεις κλπ) θαταν καλυτερα?

Γιατί, τώρα η πίτα μοιράζεται ισόποσα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...