Προς το περιεχόμενο

ipod touch αποριες


Braveheart1980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η αληθεια ειναι οτι χαλβαδιαζω τα μαλλα το ipod touch , αλλα εχω πολλες αποριες

 

1) Στο pc μου εχω αρκετα mp3 και ταινιες. Αυτα μπορω να τα περασω μεσω του itunes στο ipod,σωστα? Δεν θα υπαρξει προβλημα που ειναι drm free κτλ κτλ (εννοειται οτι τα βιντεο πρεπει να ειναι σε φορματ που να το διαβαζει ανετα το ipod touch)

 

2) Δεδομενου οτι ερχεται 10.10.2008 , λεει να το παρω απο εξω (ευρωπη) ή η μαμα rainbow θα μου πει κανα κουλο αν συμβει τιποτις;

 

3) Ξερετε κανα καλο πωλητη για το ipod απο ebay εις τας Ευρωπας;

 

4) Oι διαφορες ipod touch και ipod touch 2g ειναι το speaker και το nike+ ή και κατι αλλο?

update:

Answered here

 

5) Για το nike+ τι αλλο πρεπει να εχω?(ειδικο σενσορα στα παπουτσια ή πχ εδικο ζευγαρι Nike)

Update

Answered here

 

6) Xωρις jailbreak υπαρχουν free apps/games ?

 

Εχω και αλλες αποριες,αλλα θα τις πω και αυτες σιγα-σιγα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)ολα μεσω itunes τα πέρνας

 

2)Πάντως οσο αφορά το πότε έρχεται, επειδή πηρα τηλ το multirama και είπαν απο Δευτέρα

αλλα και το πλαισιο και μου ειπαν πως ακομα δεν εχουν απόθεμα αλλα μεσα στην βδομαδα το περιμένουν.. πιστεύω πως θα ερθει νωρίτερα.. παντως αν ειναι και ερ8ει τόσο αργά εγώ σκεφτομαι να το παρω απο pixmania..

 

5)ειδικός σένσορας χρειάζεται

 

6)υπάρχουν ένα σορό εφραμογές και games μέσω appstore δωρεάν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2)Πάντως οσο αφορά το πότε έρχεται, επειδή πηρα τηλ το multirama και είπαν απο Δευτέρα

αλλα και το πλαισιο και μου ειπαν πως ακομα δεν εχουν απόθεμα αλλα μεσα στην βδομαδα το περιμένουν.. πιστεύω πως θα ερθει νωρίτερα.. παντως αν ειναι και ερ8ει τόσο αργά εγώ σκεφτομαι να το παρω απο pixmania..

 

Mακαρι!

 

Παντως αυριο θα κανω μια βολτα απο Mall και θα δω τι θα μου πουν ολοι (Multirama,Fnac,Πλαισιο,Microland κτλ)

 

Σε ευχαριστω θερμα για την απαντηση σου φιλε μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6. Υπάρχουν αλλά σε περιορίζει αρκετά ένα μη jailbroken touch καθώς χάνεις πολλά.

 

Δεν διαφωνω,αλλα για την ωρα το 2nd gen δεν υπαρχει πουθενα jailbroken

Αν εχεις διαφορετικες πληροφοριες,pm me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν διαφωνω,αλλα για την ωρα το 2nd gen δεν υπαρχει πουθενα jailbroken

Αν εχεις διαφορετικες πληροφοριες,pm me...

 

Δεν το ξέρω φίλε μου να σου πω την αλήθεια. Δεν το έψαξα επειδή έχω το πρώτο.

Το πολύ σημαντικό του jailbroken είναι ότι μόνο έτσι μπορείς να περάσεις κρακαρισμένες εφαρμογές και οι Ελληνική γραφή (τουλάχιστον προς το παρών μιας και είναι ανεπίσημα), Τα υπόλοιπα δεν με νοιάζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το ξέρω φίλε μου να σου πω την αλήθεια. Δεν το έψαξα επειδή έχω το πρώτο.

Το πολύ σημαντικό του jailbroken είναι ότι μόνο έτσι μπορείς να περάσεις κρακαρισμένες εφαρμογές και οι Ελληνική γραφή (τουλάχιστον προς το παρών μιας και είναι ανεπίσημα), Τα υπόλοιπα δεν με νοιάζουν.

 

 

Απο αυτα σε πρωτη φαση αυτο που με καιει ειναι τα ελληνικα (για τα φορουμ μονο και μονο)

 

Για τα αλλα,εχω υπομονη....

 

Α!

Κατι αλλο: Ξερετε καναν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ καλο μετατροπεα για βιντεο ωστε να παιζουν τα βιντεο με το μικροτερο δυνατο μεγεθος στην καλυτερη ποιοτητα στο ipod?

Ποιο ειναι το καλυτερο φορματ για το ipod touch?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περασα σημερα εν τελει απο Mall

Πλαισιο απο 11.10.2008

Fnac εκει μου ειπαν απο βδομαδα(της Γλυφαδας μου ειπε σε ενα (!!!!) μηνα )

Multirama απλα μου τα μασαγανε ....

 

Δοκιμασα και απο pixmania,αλλα για το ipod μονο με τη standard αποστολη στελνει,οποτε πιλαμε για 8-9 εργασιμες......

 

ΥΓ Αν ξερει κανεις τιποτις ας μου πει , μιας και προκειται για δωρο και το θελω το συντομοτερο δυνατον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά στο πλαίσιο μεταμόρφωσης χθες που πήγα είχαν στην έκθεση κ nano κ touch, τα καινούρια εννοείται, κ σίγουρα είχαν κ 2 nano κλειστά στο κουτί τους. Για touch δεν είδα αν είχαν κλειστό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι αλλο: Ξερετε καναν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ καλο μετατροπεα για βιντεο ωστε να παιζουν τα βιντεο με το μικροτερο δυνατο μεγεθος στην καλυτερη ποιοτητα στο ipod?

Ποιο ειναι το καλυτερο φορματ για το ipod touch?

 

WinAVI MP4 Converter. Επιλέγεις να τα μετατρέψει για iphone/ ipod touch και τα κάνει όλα μόνο του. Δέχεται και υπότιτλους και είναι και πολύ γρήγορο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mακαρι να το βρουμε καπου γρηγορα!

 

Κατι τελευταιο: Στο itunes εχω ΠΑΡΑ πολλα mp3. Nα φανταστω θα επιλεγω ποια θα βαλω στο ipod σωστα; Ή τα συγχρονιζει αυτοματα; Για πετε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα!

 

Πηγα στο Multirama στο Mall , μου ειπαν οτι δεν το εχουν , βλεπουν ομως να υπαρχει ipod touch 1ης γενιας στο υποκαταστημα της Αγ.Παρασκευης .

Απογοητευμενος παω σπιτι,και λεω δεν παιρνω τηλ. εγω απευθειας στην Αγ.Παρασκευη;

Ε,τηλεφωνησα,ειχαν το ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ,και το τσιμπησα!!

Πρεπει να εχει αλλο ενα,αν ενδιαφερεται κανεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...