Προς το περιεχόμενο

iphone 3g problem...


thief7710

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα...αγορασα σημερα το πρωι επιτελους το iphone...πηγα σπιτι μου..το συνδεσα με το itunes...ειχε το 2.0.2 περασμενο...το εκανα cync και οταν τελειωσε ειχαν περαστει ολες μου οι επαφες τα τραγουδια και τα προγραμματα που ειχα ηδη κατεβσασμενα για το ipod touch μου...

αφου τελειωσε ο συγχρονισμος πηρα στα χερια μου το τηλεφωνο και εσβησα μερικες εφαρμογες που δεν ηθελα.Προσπαθησα μετα να μπω στα settings αλλα κολλουσε.κρατησα πατημενα τα 2 πληκτρα για να σβησει το κινητο.Βγηκε η κοκκινη μπαρα και το κινητο εκλεισε...απο τοτε ομως δεν ανηγει...πατωντας το πληκτρο για να ανοιξει το κινητο εμφανιζεται το μηλαρακι αλλα μενει εκει οση ωρα και αν το αφησω...

Please αν εχετε καμια ιδεα πειτε μου γιατι μου εχει γ@μηθει η ψυχολογια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
καλησπερα...αγορασα σημερα το πρωι επιτελους το iphone...πηγα σπιτι μου..το συνδεσα με το itunes...ειχε το 2.0.2 περασμενο...το εκανα cync και οταν τελειωσε ειχαν περαστει ολες μου οι επαφες τα τραγουδια και τα προγραμματα που ειχα ηδη κατεβσασμενα για το ipod touch μου...

αφου τελειωσε ο συγχρονισμος πηρα στα χερια μου το τηλεφωνο και εσβησα μερικες εφαρμογες που δεν ηθελα.Προσπαθησα μετα να μπω στα settings αλλα κολλουσε.κρατησα πατημενα τα 2 πληκτρα για να σβησει το κινητο.Βγηκε η κοκκινη μπαρα και το κινητο εκλεισε...απο τοτε ομως δεν ανηγει...πατωντας το πληκτρο για να ανοιξει το κινητο εμφανιζεται το μηλαρακι αλλα μενει εκει οση ωρα και αν το αφησω...

Please αν εχετε καμια ιδεα πειτε μου γιατι μου εχει γ@μηθει η ψυχολογια...

Μην αγχωνεσαι αδικα,θα λυθει.

Δοκιμασε να το βαλεις σε DFU mode(google/wiki is your friend) και να κανεις ενα restore με το itunes για να επανελθει στην αρχικη του κατασταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακαρι γιατι το τηλεφωνακι το περιμενα πολυ καιρο και τωρα την πρωτη κιολας μερα χωρις να κανω μ@λ@κι@ μου πεθανε...Τωρα κατεβαζω τελευταια εκδοση itunes και δοκιμαζω..

 

 

-----Προστέθηκε 10/10/2008 στις 04 : 45 : 39-----

 

 

Ok...αυτη τη στιγμη κανει restore και στην 2.1 μαλιστα...ευχαριστω πολυ mate..και κατι ακομα...πιστευεις οτι φταιει καποια απο τις εφαρμογες που ειχα στο touch?μην την ξαναπαθω στο καπακι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...