Προς το περιεχόμενο

Νεες καρτες γραφικων και παλια παιχνιδια!


nzvion1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια καταρχας Να σας ευχαριστησω που ασχοληθηκατε [ο καθενας με τον τροπο του],με το προβλημα μου!:-D

 

Οντως καλο θα ηταν να αποφυγω τα εξοδα γιατι,καποια στιγμη θα χρειαστει καποια αναβαθμιση σε αλλο τομεα,ασε που σε 1 χρονο θα ειναι ολα παλι 'παλια"!

 

Απλα να μου φυγει ο φοβος με την ΑΤΙ,ειναι ευκολο να βρισκεις συχνα drivers?Παλια ειχε μεγαλες ασυμβατοτητες με τα παιχνιδια,και χρειαζοντουσαν οσοι ειχαν πατσακια για πολλα παιχνιδια!

Απο Nvidia πια ειναι η πιο καλη και οικονομικη λυση??καποιες αποδειχθηκαν μουφα οντως!

 

Εδω ειναι και μια λυση με προτασεις και αποφυγες της EIDOS ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!

Graphic cards (taken from readme included with demo)

Cards which should be able to play without issue

ATI – Radeon X1800, Radeon X1900, Radeon X1950, Radeon HD2600/2900 series, Radeon HD3650/3850 Series, Radeon HD 4670/4850 series

nVidia – GeForce 6800 Ultra, GeForce 7600 GT, GeForce 7900 GTX, GeForce 7950, GeForce 8600 GTS, GeForce 8800, GeForce 9600 GT, GeForce 9800 GTX, GeForce GTX 2xx

 

Graphic Cards which may function but performance may be reduced.

ATI – Radeon X1300, Radeon X1500, HD 2300/2400, HD4550

nVidia – GeForce 6200, GeForce 6600, GeForce 7300, GeForce 8300, GeForce 8400, GeForce 8500, GeForce 9400/9500

 

 

Μετα απο αυτο τι λετε???:fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Διπλά λεφτά και το παιδί ψάχνει κάτι οικονομικό...

 

Δικιο εχεις!

Και μου ειχε καρφωθει οτι ελεγε για 4850 στο πρωτο ποστ του...

 

4670 κι απο μενα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:-D OKΠαιδες! 1000 Ευχαριστω!

 

Παμε για 4670 με το δωρο!

 

Μια 9600GT EINAI KAKH IDEA??Ειδα μια MSI-9600GT 512 STA 110 EURO sto ESHOP.GR,τι λετε???:rolleyes:

 

ΥΓ Ενταξει πειτε με κολλημενο,αλλα εκεινες οι αναφορες με τα προβληματα της ΑΤΙ παλιοτερα με αγχωνουν!Εχω καμποση παλιατζουρα και το αγχος ειναι ελπιζω κατανοητο!:confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβλήματα ασυμβατότητας με παλαιότερους τίτλους παιχνιδιών αντιμετωπίζει σοβαρότατα η Nvidia με της καινούργιες κάρτες και οδηγούς τις. Μεγάλο μειονέκτημα κατά την γνώμη μου. Η καλύτερη επιλογή σου είναι σε ΑΤΙ με ανώτερους οδηγούς σε θέμα συμβατότητας οπως είπαμε σε παλαιά games και πιο σταθερούς οδηγούς σε Vista, μην ακούς τις παπαρολογίες για την ATI και τους οδηγούς της, κατά το πλείστον είναι συκοφαντικά ψέματα απο παπαγαλάκια fanboys της Nvidia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Σιγουρα θα ρωτησω εναν τεχνικο να μου πει τι τροφοδοτικο εχω και αν την σηκωνει!:-D

 

Μπορεις κι εσυ να το δεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ανοιγεις το πλαϊνο καπακι του υπολογιστη, κοιτας πανω στο τροφοδοτικο (το αυτοκολλητο απανω του) και μας λες ποσα W λεει οτι ειναι και ποσα Α λεει οτι δινει στη +12 γραμμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:shock: Δεν εχω ξανανοιξει το κουτι ποτε!!φαινεται αλλωστε οτι ειμαι 'ελαφρως" ασχετος!!

 

Θα κανω μια προσπαθεια αυριο,να βρω ενα κατσαβιδι πρωτα!:whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...