Προς το περιεχόμενο

Επιστροφή στη σιγουριά του ΟΤΕ


arxaggelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σουπερ ντουπερ ουαου παπαριές ^^2 λες τελικά μεγάλε.

 

Δεν θα κάτσω να σου αναλύσω τι και πως πιστεύω πως το κάνανε ήδη άλλοι για εμένα, όσο για τον μέσο όρο ταχύτητας τι να πω.... έγώ πάντως κατεβάζω απο rapidshare με flashget σταθερά στα 11 Μbs, μιλάω με τις ώρες στον ξαδελφό μου στο ΚΙΝΙΤΟ του στην αμερική, με τον κολητό μου στην Γερμανία και με την δικιά μου έχασα την μπάλα και μαζι με το ιντερνετ ξέρω ότι θα πληρώσω 40 ευρουλάκια.

 

Α... ξέχασα να σου πω ότι όποτε και όταν έχω αμφιβολίες μπορώ να δώ online και ζωντανα τις κλήσεις και τις χρεώσεις μου όποτε γουστάρω. ;)

 

forthnet ολε!

 

 

 

1+στον ευχαριστημενο φιλο κατεβαζω με ορμπιτ απο rapishare με 1.8μβ το δευτερολεπτο!!!!μαζι με ολα τα υπολοιπα λογαριασμος 2 μηνων 79.8ευρω οποιος θελει ας μεινει στο ΠΟΤΕ εγω παντως δεν ξαναγυριζω ΠΟΤΕ!ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 197
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συμφωνώ με τον χρήστη afentiko7, εδω και ώρες πάλι σήμερα με το Κόνεξ του ΟΤΕ που δουλεύει καλα μόνο στο 1 και 2 μεγκαμπίτ, έχουμε συνεχεις αποσυνδέσεις. Ανα φέρομαι στη 8αρα γραμμή και στο 121 τους τα εψαλα λογω δουλειάς. Αφήστε που με τέτοιες υποδομές τους μάρανε να θέλουν και IPTV, ολα τα είχε ο ΟΤΕ αυτό τους έλειπε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι άσχετο αλλα rapidshare ftw....

 

Επίσης άσχετο αλλά εγώ θα έλεγα ότι rapidshare gtp μετά τα νέα όρια που έχουν επιβάλει. Ουσιαστικά αν δεν πληρώσεις έξτρα για TrafficShare ξεχνάς HD ταινίες και γενικά συνεχή μεγάλα downloads.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει όλοι να μην φεύγουνε αλλά και οι εναλλακτικοί να τρίβουν τα χέρια τους παραμένει όμως αμφίβολη η δύναμη για την εξόντωση των εναλλακτικών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
σουπερ ντουπερ ουαου παπαριές ^^2 λες τελικά μεγάλε.

 

Δεν θα κάτσω να σου αναλύσω τι και πως πιστεύω πως το κάνανε ήδη άλλοι για εμένα, όσο για τον μέσο όρο ταχύτητας τι να πω.... έγώ πάντως κατεβάζω απο rapidshare με flashget σταθερά στα 11 Μbs, μιλάω με τις ώρες στον ξαδελφό μου στο ΚΙΝΙΤΟ του στην αμερική, με τον κολητό μου στην Γερμανία και με την δικιά μου έχασα την μπάλα και μαζι με το ιντερνετ ξέρω ότι θα πληρώσω 40 ευρουλάκια.

 

Α... ξέχασα να σου πω ότι όποτε και όταν έχω αμφιβολίες μπορώ να δώ online και ζωντανα τις κλήσεις και τις χρεώσεις μου όποτε γουστάρω. ;)

 

forthnet ολε!

 

ρε φιλαρακο τι να σου πω...

σε τιποτα δεν απαντησες απο αυτα που εγραψα...

μαλλον ηθελες να πεις αυτα που θες εσυ μονο...

κανε το μονολογο σου νομιζοντας οτι δε πληρωνεις παγιο στη συγκεκριμενη εταιρια

και οταν μονο με το κακο σου χαλασει κ μεινεις κανα 3μηνο χωρις νετ και τηλεφωνο(κουφια η ωρα λεω παλι)ΜΗ τρεχεις για να γυρισεις στον οτε....:devil:

 

οσο για το αν ειναι πιττα τα dslam της forthnet η οχι μιλησε ενα αλλο παιδι πιο κατω...

 

 

-----Προστέθηκε 24/11/2008 στις 10 : 53 : 45-----

 

 

μου αρεσει που συνεχιζετε να μιλατε για τους εναλλακτικους .Ρε παιδια να το ξαναπουμε ?

η 4νετ ΣΕΡΝΕΤΑΙ ειμαι διπλα στο dslam ειχα τρελa pings κλειδωνε ψηλα δεν ειχα ταχυτητες ,αποσυνδεσεις ....... βλαβη στο τηλεφωνο 2 μηνες να το κανουν ...δηλαδη ελεος 2 φορες δοκιμασα οχι αλλο καρβουνο.

 

Δινω καποια λεφτακια παραπανω το τηλεφωνο παντα διαμαντι και οι ταχυτητες ποτε κατω απο 22Μβ τι αλλο θελω δηλαδη ? το ποσο ποιοτικες ειναι οι υπηρεσιες ενος φορεα εξαρταται απο την διαθεσιμοτητα και τους εναλλακτικους δρομους στις διασυνδεσεις του.Τον οτε δεν θα τον ξεπερασει ποτε κανεις σε αυτο το θεμα . Να ειμαστε λιγακι σοβαροι . Να μιλησω για βλαβες οτε ? 2-3 μερες 3 φορες που κατι εγινε . Απολυτα αυχαριστημενος .

Οσο για τις τιμες εαν ο οτε ριξει τις τιμες θα κλεισουν οι εναλλακτικοι ...ειναι πολυ απλο

 

+10000000000000000:-D

ενα τελευταιο θα πω που ειπε κ το παιδι....

Οσο για τις τιμες εαν ο οτε ριξει τις τιμες θα ΚΛΕΙΣΟΥΝ:shock: οι εναλλακτικοι ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ!!!

ΤΕΛΟΣ!!!

 

p.s πραγματικα η συγκεκριμενη εταιρια ειναι η ακριβης περιπτωση του οχι αλλο καρβουνο( Απαραιτητη προυποθεση,πρεπει να παθεις πρωτα για να το καταλαβεις!)http://www.youtube.com/watch?v=V8_Wr5l-moM

Επεξ/σία από poedeer7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τι αλτρουισμός είναι αυτός απότον ΟΤΕ...Θα με πάρουν τα ζουμιά. Αφού πρώτα ο ΟΤΕ και οι ιδιώτες προμηθευτές του τα έκαναν πλακάκια και κατάφεραν να βουλιάξουν την τηλεπικοινωνιακή πρόοδο της Ελλάδας όταν γινόταν ευρυζωνική επανάσταση στην Ευρώπη πριν λίγα χρόνια (βλέπε ISDN με το στανιό), τώρα κόπηκε για την ανταγωνιστικότητα?

Για χρεη τον "φόρεσε" στην Altec ή επειδή δεν τα βρηκαν σε "άλλα" επίπεδα? Πάρτε το χαμπάρι, ο ΟΤΕ είναι πλέον ιδιωτικών γερμανικών συμφερόντων, χέστηκε η φατμέ των γερμανών αν κλείσουν όλοι οι υπόλοιποι.

Όσο για την 4νετ, τι να πω, εγώ ούτε ακουστά δεν την είχα πριν λίγες μέρες. Προσέχουμε και τι διαλέγουμε. Φυσικά και το RAV4 είναι ακριβό, αλλά δεν θα πάρω και Yugo και μετά θα γκρινιάζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μ

 

Δινω καποια λεφτακια παραπανω το τηλεφωνο παντα διαμαντι και οι ταχυτητες ποτε κατω απο 22Μβ τι αλλο θελω δηλαδη ?

 

Tι άλλο θέλεις? Δηλαδή δε θες να πιάνεις 50 που πιάνουν οι Γερμανοί με vdsl? Και εσύ μόνο κατεβάζεις ρε φίλε, δεν ανεβάζεις? Δε θες να σιντάρεις με μεγαλύτερες ταχύτητες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΜΝΙ,χεσε μας.

 

 

συγκρινεις σε προηγουμενο ποστ την Σουηδια με την Ελλαδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Πες το σε κανενα δικτυα να τον πιασουυν τα γελια μεχρι δακρυων.τωρα την γερμανια....

 

Οσο για τις συγκρισεις γενικα,καλο ειναι να μεινουμε εγχωρια...

 

 

μου θυμιζεις κατι φοιτητικες παραταξεις που ενω εχουμε ενα πανεπιστημιο μπουρδελο κοπτονται γιατι 5-6 ΑΣΤΕΙΕΣ λεπτομερειες που γινονται εξω και οχι εδω =p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι ξεκαθαρο οτι προκειται για πληρωμενη διαφημιση απο τον πΟΤΕ.. ειναι μακραν ο πιο ακριβος με τις λιγοτερες παροχες... εχω forthnet και δεν την αλλαζη για κανενα λογο... προφανως απευθυνεται σε ανιδεους για να τσιμπησει πελατες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...