Προς το περιεχόμενο

Επιστροφή στη σιγουριά του ΟΤΕ


arxaggelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 197
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω ειχα οτε internet kai stathero τηλ,επερνα τηλ μυτιληνη την κοπελα μου που ειχε forthnet,ακουστε το κορυφαιο,ο οτε εχει απεριοριστο ΜΟΝΟ προς τηλ οτε,λογαριασμος 250 ευρω το διμηνο,στην αρχη ειχα 1mbps kai ολα καλα,εκανα την μ.....α και το αλλαξα σε 24mbps,αποτελεσμα να μου κοβεται συνεχεια η συνδεση (καθε 20 λεπτα με πεταγε),πηρα τηλ στον οτε και μου την κατεβασανε στα 8,το προβλημα παραμενει ιδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά με ΟΤΕ θα πιανες κοντά στα 20. Τσεκαρισμένο τώρα δε λέμε παπαριές.

 

Γιατί λές κουλαμάρες ρε φίλε αφού δεν ξέρεις?

Με απόσταση 3 χιλιόμετρα από το DSLAM μια χαρά είναι τα 8mbit που πιάνω omni μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειχα οτε internet kai stathero τηλ,επερνα τηλ μυτιληνη την κοπελα μου που ειχε forthnet,ακουστε το κορυφαιο,ο οτε εχει απεριοριστο ΜΟΝΟ προς τηλ οτε,λογαριασμος 250 ευρω το διμηνο,στην αρχη ειχα 1mbps kai ολα καλα,εκανα την μ.....α και το αλλαξα σε 24mbps,αποτελεσμα να μου κοβεται συνεχεια η συνδεση (καθε 20 λεπτα με πεταγε),πηρα τηλ στον οτε και μου την κατεβασανε στα 8,το προβλημα παραμενει ιδιο

 

ναι πραγματι το προγραμμα ηταν για συνδρομητες οτε.θα λεγες ελα τι ετερεια εχετε.hol?α χρεωνομε οποτε γεια σας.μια πατεντα του οτε αυτη η βλακεια για να βαζουν οτε και οι γνωστοι μας.αστα να πανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Γιατί λές κουλαμάρες ρε φίλε αφού δεν ξέρεις?

Με απόσταση 3 χιλιόμετρα από το DSLAM μια χαρά είναι τα 8mbit που πιάνω omni μου.

 

it was irony man...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω με 2συνδεσεις adsl αλτεκ οταν αποφασισα για την πρωτη να γυρισω σε con-x τελος σεπτεμβρη με συνδεσαν σε 3 εργασιμες....τωρα που εκατσε η υποθεση και γυριζουμε με σκυμμενα κεφαλια περιμενω απο 13/11 να γινει μεταφορα στη δευτερη γραμμη ενω ειναι ακομα ενεργη η aryς γραμμη της αλτεκ(που παει να πει ελαχιστες κινησεις απο μερος τους αν θελουν να εξυπηρετησουν γρηγορα αλλα...)Απαραδεκτοι...:(((

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτάνει πια αυτό το "Είναι ΟΤΕ, είναι κακό- Είναι εναλλακτικό, είναι καλό".

Ναι, είναι ακριβότερος.

Αλλά για προβλήματα, ρωτήστε όσους δεν ήταν τυχεροί με τους εναλλακτικούς. Είχα ΟΤΕ 1Μb και έπιανα πάντοτε 107ΚΒ, βρέξει-χιονίσει, ανετότατα.

Έβαλα Forthnet 2play και ιδρώνω να φτάσω τα 60ΚΒ.

Κάθε φορά που κατεβαίνω στο κέντρο πρέπει να περνάω από εκεί να το αναφέρω πια;

Γρήγορη η Forthnet, ναι, το λέω εγώ που σέρνομαι, αφού την έχουν άλλοι δύο φίλοι μου και πάει σφαίρα σε εκείνους. Αλλά εκεί που υπάρχουν προβλήματα τί κάνουν; Περιμένουν να τελειώσει το 12μηνο για να φύγουμε;

 

Από την άλλη η Vivodi, είναι ταχύτατη, 20Μb άνετα, φθηνότατη, με τηλέφωνο όμως που τις μισές φορές δεν ακούς τον άλλο από τον θόρυβο. Αν αντέξω κάποια μέρα την αναμονή στο τηλεφωνικό τους κέντρο, θα το αναφέρω μήπως και το διορθώσουν.

 

Νισάφι και με τους εναλλακτικούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχ αυτα τα παπαγαλακια του οτε.

 

Kαλά ΑΚΥΡΟ το σχόλιο σου! Με την λογική σου εδώ μέσα τόσα που αναπαράγονται για τους εναλλακτικούς θα έπρεπε να φτιάξουμε ζωολογικό κήπο.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι,ειμουν στον οτε με 40€,πηγα στην τελλας με 23€ το μηνα

ομως η ταχυτητα απο 17 mbs πηγε 4!!!και ανα τακτα χρονικα διαστηματα δεν εχω ιντερνετ.

δεν θα μεινω για πολυ στην τελλας!

η οτε η forthnet

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι υποστηρίζουν ΟΤΕ θα ήθελα να μας πουν, αν δεν είχαν έρθει οι εναλλακτικοί πως βλέπουν να ήταν τα πράγματα σήμερα????? (τιμές, ταχύτητα, υποδομές κλπ).

 

Στο μεσαίωνα θα ήταν και θα έπεφταν ακόμα οι μονάδες βροχή για τα αστικά τηλεφωνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...