Προς το περιεχόμενο

Τέλος εποχής για την Abit


Vamire666

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ισως να κανουν κατι μικρο για τους υπαρχοντες drivers για μερικα χρονια ακομα μεχρο τα mobo τους να ειναι "παλιας τεχνολογιας"....

και το site μια ανοιγει μια οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα δεν ανοιγει το site

 

Δηλαδη, το κλεισανε το μαγαζι; Δεν θα ηθελα να ημουν στη θεση των κατοχων ενος motherboard της συγκεκριμενης μαρκας, καθως ερχονται τα seven. Ελααα τωρα, μην μου πειτε οτι δεν θα τα δοκιμασετε και θα μεινετε στα xp (vista)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά έλεος.Τι σχέση έχει το site της μητρικής με τους drivers που θα σταματήσουν;Αφού η μητρική στηρίζεται σε συγκεκριμένα υποσυστήματα τρίτων εταιριών.

Όσο πχ βγάζει η Ιntel,nvidia drivers για τα chipset της και οι λοιπές realtek για κάρτες ενσωματωμένες κτλ. ,τι πρόβλημα μπορεί να έχετε;

Αλήθεια με τις εγγυήσεις από πλαίσιο γιατί έχω μία abit που αγόρασα πριν 1 χρόνο τί θα γίνει;Αυτό με απασχολεί περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια με τις εγγυήσεις από πλαίσιο γιατί έχω μία abit που αγόρασα πριν 1 χρόνο τί θα γίνει;Αυτό με απασχολεί περισσότερο.

 

Αν κάτσει στραβή θα σου την αλλάξουν με μία ανάλογων ή καλύτερων δυνατοτήτων, αν δεν υπάρχει ούτε τέτοια, πιστωτικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες τα ρε De@th L0rd.

Με τις κάρτες γραφικών τους, το καταλαβαίνουν, με τα υπόλοιπα....

 

Οδηγούς για ένα τσιπ γράφει ο κατασκευαστής του. Σε εκείνου το site αναζητήστε την νεότερη έκδοση. Αν δεν δημοσιεύει (σπάνιες περιπτώσεις πχ ADI, IDT), υπάρχουν εξειδικευμένα site, καθώς και το windows catalog.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

:cry:αντιο abitαρα! οποιος δεν αγγιξε ΑΒΙΤ δεν ξερει απο o/c! μειναμε με τα ακριβα ασους και τα παρδαλα γιγαμπαιτ

και θα συνεχισουν τα προβατα να βαζουν και gpu asus,cooler asus,o8oνη asus,κουτι αsus μπλα μπλα asus κτλ:eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να πείς οτι βγάζει η gigabyte και η asus κάτι πραγματικά ποιοτικό πέρα από το μάρκετινκ....Γιαπωνέζικοι ΠΥΚΝΩΤΕΣ ΟΥΑΟΥ ανακαλύψαμε τον ΤΡΟΧΟ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Κι έλεγα να διασώσω την πεθαμένη μου ΙΡ35 Pro με κάτι που μου πρότεινε ο Tzimmys, αλλά τελικά αποφάσισα πως δεν θα μπω στη διαδικασία... Παίζει να τη βάλω σε αγγελία για 25-30 ευρώ κι όποιος μπορεί να τη φτιάξει ας την πάρει (έχει 2 στραβά socket pins).

 

Αντίο Abit :( ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...