Προς το περιεχόμενο

Σκεφτόμουν το εξής...


gotchagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<BLOCKQUOTE><font size="1" face="Verdana, Arial">quote:</font><HR>Originally posted by trianta:<BR><B>Paidia, symfonw apolytos mazi sas . Pantws den nomizw oti kserw kapoio thema arketa kala gia na grapsw diko mou arthro.<P>Prosferomai omws gia metafraseis apo agglika kai kyriws germanika. Den exw ton xronw na psaksw arthra h scriptakia h otidhpote allo, an omws thelete , mporeite na mou steilete ayta pou theloun metafrash kai opote mporw tha metafrazw. <P>Oti thelete sto: [email protected] <P>Filika, trianta<P>[This message has been edited by trianta (edited 19-02-2001).]</B><HR></BLOCKQUOTE><P>Η ιδέα σου (για τα γερμανικά) είναι πάρα πολύ καλή, αν σκεφτεί κανείς ότι λίγοι εδώ μέσα μιλάμε μια δεύτερη ξένη γλώσσα εκτός των αγγλικών.<P>Πάντως, θα ήταν καλύτερο να ψάξεις μόνος σου να βρεις κάτι καλό. Η ικανοποίηση θα είναι μεγαλύτερη.<P>Ευχαριστώ επίσης όσους απάντησαν. Μένει να το κάνουμε πράξη... smile.gif Θα ήταν καλύτερο να γραφτούν σε Word ώστε να διορθωθούν και μετά να γίνουν Save as HTML για να γίνει το φορμάρισμά τους πιο εύκολο σε σελίδα...<P>Προς Hal: (Sorry για το απευθείας αλλά ήθελα να το δουν όλοι) Φτιάξε αν θες ένα e-mail του τύπου [email protected] ώστε να έρχονται εκεί τα άρθρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 62
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Γερμανικά?<BR>Ωραία έχω ένα κείμενο που πιστεύω ότι αξίζει να ανέβει στην Insomnia και το έχω στα γερμανικά.<BR>Θα το στείλω να μου πεις ακριβώς τι λέει...<BR>στο περίπου ξέρω μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως το δικό μου είναι σχεδόν έτοιμο. Σε καμμια βδομαδουλα θα το στειλω στον HAL9000. Θα εχω μεσα και τα απαραιτητα προγραμματακια τα οποια εχω δοκιμασει και ειναι 100% αποδοτικα. Απλως τωρα ξαναεστησα Windows 2000 για να δω αν μπορω να το κανω κι εκει. Αναμεινατε στο ακουστικο σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Όπως το περίμενα... Μάλλον ξεχάστηκε και μάλιστα πολύ γρήγορα... Τυπικό ελληνικό φαινόμενο...<P>Τέλος πάντων, εγώ επιμένω (βλακωδώς μάλλον!): Έχω έτοιμο ένα άρθρο για τα MP3 στο Internet και στα σκαριά 2 ακόμα με θέμα "Το θέμα του service στην Ελλάδα" & "Κόλπα και τρικς για το Championship Manager 00/01". Ίσως ακολουθήσει και ένα άρθρο για cracking.<P>Βοηθήστε (και πιέστε) για την υλοποίηση αυτής της ιδέας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<BLOCKQUOTE><font size="1" face="Verdana, Arial">quote:</font><HR>Originally posted by abeness:<BR><B>Πραγματικά αυτό είναι πού ωραίο, το θέμα είναι να μην ξεθωριάσει κάποια στιγμή λόγο χρόνου που όπως και να το κάνουμε δεν υπάρχει μπόλικος , και το βασικότερο πόσο θα το εκτιμήσουν οι υπόλοιποι!!!!!!!!!!!</B><HR></BLOCKQUOTE><P><BR>΄Τώρα θα φταίω αν πω ότι το έλεγα ότι θα ξεθωριάσει το θέμα;;;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ήδη στείλει στον Hal9000 2 άρθρα και αν πιστεύει ότι είναι χρήσιμα, με τον ελεύθερο χρόνο του θα τα ανεβάσει.<P> smile.gif Sakis smile.gif<P>------------------<BR>Επειδή δεν έχω την δυνατότητα να διαβάζω όλα τα post λόγω έλλειψης χρόνου, για οτιδήποτε e-mail me.<P>[email protected]<p>[This message has been edited by sakis (edited 13-03-2001).]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<BLOCKQUOTE><font size="1" face="Verdana, Arial">quote:</font><HR>Originally posted by sakis:<BR><B>Έχω ήδη στείλει στον Hal9000 2 άρθρα και αν πιστεύει ότι είναι χρήσιμα, με τον ελεύθερο χρόνο του θα τα ανεβάσει.<P> smile.gif Sakis smile.gif<P></B><HR></BLOCKQUOTE><P>Ωραίος! Σύντομα θα στείλω και εγώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια παρουσιαση που εκανα για Multimedia TV. Θα της ριξω μια μεταφραση, θα προσθεσω και καμποσα ακομα και θα την στειλω.<BR>Πειραζει να ειναι σε power point? Μπορει να αποθηκευτει και σαν html αλλα δεν θα ειναι σαν αρθρο. <p>[This message has been edited by mkst (edited 14-03-2001).]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<BLOCKQUOTE><font size="1" face="Verdana, Arial">quote:</font><HR>Originally posted by mkst:<BR><B>Εχω μια παρουσιαση που εκανα για Multimedia TV. Θα της ριξω μια μεταφραση, θα προσθεσω και καμποσα ακομα και θα την στειλω.<BR>Πειραζει να ειναι σε power point? Μπορει να αποθηκευτει και σαν html αλλα δεν θα ειναι σαν αρθρο. <P>[This message has been edited by mkst (edited 14-03-2001).]</B><HR></BLOCKQUOTE><P>Πιστεύω ότι δεν πειράζει. Αν και καλύτερα θα ήταν να είναι σε HTML. Ο Hal θα το αποφασίσει αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...