Προς το περιεχόμενο

Περί κατηγοριοποίησης


kempstef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προτού μπω στο θέμα ομολογώ ότι είδα όλα τα topic μήπως και γράψω καμιά κουτουράδα. Το γενικό συμπέρασμα πάντως είναι ότι ένας νέος insomnia όταν διαβάζει κάτι τέτοια νομίζει ότι μπαίνει σε κανένα πριβέ μπαράκι όπου ακούει τα διάφορα για τον ιδιοκτήτη και αυτούς που δουλεύουν μέσα και ότι πει θα πρέπει πρώτα να μετρήσει τα λόγια του μη τον πετάξουν έξω...Τέλος πάντων κλέινω το θέμα, έχω λίγες μέρες και εγώ που συμμετέχω, νομίζω ότι έχω προσφέρει τα λίγα που γνωρίζω.<BR>Το ζήτημα που θέλω να θίξω είναι ότι ακόμα ψάχνομαι μέσα στο insomnia (φαντάζομαι και άλλοι) και μερικά πράγματα που πολύ σωστά τα θίγει κάποιος (έτσι ώστε να μαθαίνουμε κι εμείς) σε άλλο topic, δεν τα γνωρίζω (γιαυτό και οι κατά καιρούς μπούφλες). ʼρα ζήτημα 1ο:Κανόνες συμμετοχής<BR>Επίσης μια ιδέα για τον αριθμό συμμετοχών (πόσοι insomniac είναι ως τώρα, ανά μέρα κ.λ.π.) θα ήταν καλό νομίζω για στατιστικούς λόγους. Τι λέτε?<BR>Κλέινω με μια ερώτηση. Η επικοινωνία με τον Hal είναι μόνο μέσω e-mail ή να είμαστε σίγουροι ότι βλέπει τα post που δίνουμε κάθε μέρα? (είτε αυτά είναι ιδέες είτε απαντήσεις σε ερωτήσεις)<P><B>Φιλικά Kempstef</B>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...