Προς το περιεχόμενο

ΕΚΛΑΠΗ **XR 250 R**


iratus1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 25/12/2009 ώρα 20.30 - 21.00 πάρκαρα την μηχανή μου επί μου στην Σταδίου 100μ από ένα τροχονόμο διπλά σε μια στάση λεωφορείου με κόσμο (παρά πολύ εμφανές σημείο). Μετά από μια ώρα που επέστρεψα είχε χαθεί .

 

Η μηχανή είναι ένα XR 250 R είναι κόκκινη-μαύρη με πινακίδα ΙΜΧ-721 και φοραεί εξάτμιση FMF και λάστιχα εντουρο και δεν έχει αυτοκόλλητα.

Χαρακτηριστικό είναι ότι στο μπροστά λασπωτήρα έχει ένα μεταλλικό στήριγμα να μην κουνιέται χρώματος ηλεκτρι μπλε.

 

Είμαι φοιτητής στην επαρχία και αυτό ήταν το μοναδικό μεταφορικό που είχα να μετακινούμε, δεν έχω λεφτά να αγοράσω άλλο και τα λεφτά της τα είχα δουλέψει.

Όποιος δει κάτι έστω και να μοιάζει με την περιγραφή ας πει κάτι η εδώ η να κανει ένα τηλεφωνημα στο 6948280941

 

Email: [email protected]

 

Υ.Γ. Exω ακούσει για μάντρες που έχουν κλεμμένα. Άμα ξέρει κανένας να μου πει περίπου περιοχές για να κοιτάξω.

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...προκαταβολικά να πω ν' αρχίσεις να το παίρνεις απόφαση , έστω κι αν βγεις για ψάξιμο (το οποίο θέλει να γίνει με φίλους "γνώστες" που να "ξέρουν κόσμο" και να 'χουν "άκρες" -από αστυνομία μέχρι και κλεφτρόνια- ΜΠΑΣ και σκαλώσετε κάτι)

 

Κατά τ' άλλα...με καμμιά 200σάρα μπορείς να πάρεις κανένα παλιό πενηντάρι, για να καλυφθεί -έστω "πρόχειρα"- το ζήτημα μετακινήσεις...

 

Τη συμπάθειά μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...κλέβει κι η τροχαία με φορτηγά ; ; ;

 

μια μερα περναγα απο ενα δρομο στην καλληθεα και ηταν ενα μπατσικο 2 μπατσοι ενα φορτιγο που εγραφε στις πορτες police και 2 τυποι που τα φορτονν στο φορτηγο... κλεμμενα δεν ηταν γιατι ηταν 5-6 στη σειρα και κλειδομενα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως γνωστον ο ΚΟΚ ισχυει και για τις μηχανες οχι μονο για τα αυτοκινητα. Ετσι ,οταν εμποδιζεται η κυκλοφορια των οχηματων ή των πεζων μετα απο καποιες ωρες μπορει η αστυνομια να καλεσει ειτε γερανο για τα αυτοκινητα ειτε φορτηγακι για τις μηχανες. so simple:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι βρε παίδες, αλλά ειδοποιείσαι γι' αυτό :-)

 

αμα θελουν..... δηλαδη σπανια

 

εχω δικαστει 2 φορες ερημην μου για παρανομο παρκαρισμα χωρις να ξερω πως ειχα κληση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως γνωστον ο ΚΟΚ ισχυει και για τις μηχανες οχι μονο για τα αυτοκινητα. Ετσι ,οταν εμποδιζεται η κυκλοφορια των οχηματων ή των πεζων μετα απο καποιες ωρες μπορει η αστυνομια να καλεσει ειτε γερανο για τα αυτοκινητα ειτε φορτηγακι για τις μηχανες. so simple:-D

 

ναι ναι ξερουμε ποσο καλοι ειστε http://nefelikas.files.wordpress.com/2008/06/mat-29-05-08-leykimmi-001.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μιλησα για τον κωδικο οδικης κυκλοφοριας. Τα ματ που κολανε;

Επισης κατα 90% για τετοιου ειδους κλησεις (σταθμευσεις και μετα γερανο) οι πολιτες τηλεφωνουν στην αστυνομια και καταγγελουν το οχημα. Βαρεθηκα να βλεπω φωτογραφιες με τα ΜΑΤ αυτες τις μερες, ωραια το ειπαμε ειναι δολοφονοι. Τωρα ομως μιλαμε για τον ΚΟΚ τον οποιο μαντεψε.... δεν τον εγραψε η αστυνομια!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι 35 χρονια αναβατης μοτοσυκλετας και γνωριζω καλα την συμπεριφορα της αστυνομιας προς τους αναβατες και στις μοτο καποτε μας περνανε τα κλειδια στα φαναρια,μου ειχανε κλεψει μια μοτο και την βρηκα εγω εξω απο τμημα οσο για τα ματ αστυνομια δεν ειναι?πεισε με οτι η εφαρμογη του νομου ειναι ιδια προς ολους και προς εαυτους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ ο άνθρωπος έχει τον πόνο του και εσείς το γυρνάτε στο (πολύ πρωτότυπο θέμα) μπάτσοι-γουρούνια και τα λοιπά-λοιπούμενα...

 

:shifty: Καταρχάς σιγουρέψου πως δεν στην έχει μαζέψει γερανός της τροχαίας.

 

Αν δεν έχει συμβεί αυτό και όντως πρόκειται για κλοπή, μην απελπίζεσαι. Πολλοί είναι αυτοί που τελικά βρίσκουν τα οχήματα τους (παρά την φήμη για το αντίθετο που ισχύει), κυρίως γιατί πρόκειται για οχήματα που κλέβονται με σκοπό την συμμετοχή σε κάποια ληστεία και μετά παρατιούνται ανέπαφα σε κάποιο κοντινό χωράφι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lef50, συγνωμη αλλα εδω μιλαμε για τον κωδικα οδικης κυκλοφοριας και οχι για τον κωδικα τιμης της αστυνομιας. αν θελεις ανοιξε καποιο αλλο τοπικ γιατι εισαι εντελως εκτος θεματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...