Προς το περιεχόμενο

Μπράβο στο insomnia (μην το σβήσετε γιατι θα το ξαναγραψω)


imported_Dimitris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

kala eimaste kala ?? o hal ekane ayto pou eprepe fysika na kanei .. de tha paei na leei o kathenas ti malakia tou gia na gemisei posts kai exei tin apaitisi ayth h malakia na kratisei to xoro pou krataei sto server kai masta na mas kanei kai na xanoume kai ora.. gia skefteite ligo re cs.. nomizete de fernete se dyskoli thesi ton hal o opoios thelei to kalitero tou forum ?? kali prothesi exo .. de xero ti na po ..<P>------------------<BR>Κάνε όνειρα για να ζεις. Αν δεν ονειρεύεσαι είσαι χαμένος..<BR>Φιλικά<BR>MaJoR_K

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το έπιασα? Μήπως έχετε πληρώσει τίποτα για να είστε εδώ? Σας πιέζει κάποιος να μείνετε και να υπακούτε στους κανόνες? Με την θέληση σας ήρθατε εδώ και γνωρίζατε τι παίζεται. Τώρα θυμηθήκατε οτι "αδικείστε"? Αν δεν σας αρέσει δρόμο. Ελεύθεροι είστε. Και αν το θέλετε και ξερά, του Hal είναι το forum αυτός τα σκάει στον host, και οτι θέλει κάνει! Αντε γιατί πολύ "δημοκρατικά" την είδαμε!<P>------------------<BR>^~{χξς}~^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<BLOCKQUOTE><font size="1" face="Verdana, Arial">quote:</font><HR>Originally posted by Anonymous:<BR><B>kala eimaste kala ?? o hal ekane ayto pou eprepe fysika na kanei .. de tha paei na leei o kathenas ti malakia tou gia na gemisei posts kai exei tin apaitisi ayth h malakia na kratisei to xoro pou krataei sto server kai masta na mas kanei kai na xanoume kai ora.. gia skefteite ligo re cs.. nomizete de fernete se dyskoli thesi ton hal o opoios thelei to kalitero tou forum ?? kali prothesi exo .. de xero ti na po ..<P></B><HR></BLOCKQUOTE><P>Kala re c, den einai to provlima o xoros sto disko!!! Mi leme tora kai oti theloume!! Oute kan to hosting pleon den xreonetai etsi!!! Allou einai to provlima, den to vlepeis?<P>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω νομιζω οτι ο HAL παραηταν δημοκρατικος ως τωρα και αυτο ειναι το αποτελεσμα της υπερβολικης ελευθεριας, η ασυδοσια.<BR>Δεν αναφερομαι στο συγκεκριμενο θεμα του Δημητρη αλλα σε πολλα αλλα παραδειγματα.<BR>Οταν εγω παω στο σπιτι ενος φιλου μου δε θα βαλω τα ποδια μου στο τραπεζι και δε θα αρχισω χριστοπαναγιες ειδικα αν αυτο τον πειραζει.<BR>Αυτο δε γινεται εδω μεσα ; Εχουμε πολλους υποτροπους...<BR>Τελος Δημητρη αν το θεμα σου δε του αρεσε εχει καθε δικαιωμα να στο σβησει κι εσυ φυσικα καθε δικαιωμα να μην ξαναγραψεις ουτε να ξαναρθεις στο insomnia.<BR>Αυτη ειναι η πραγματικοτητα ειτε μου αρεσει ειτε οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΟΛΥ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ=ΑΣΥΔΟΣΙΑ<BR>ΛΙΓΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ=ΔΙΚΤΑΤΟΡΙΑ<BR>ΣΩΣΤΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ=ΠΟΥ'ΝΤΗ?<P>Επειδή ποτέ δεν είμαστε ευχαριστημένοι... Αλλά αν μπει συνδρομή εδώ μέσα (λόγω εξόδων και καθόλου εσόδων) να φωνάζετε τότε. Όσο τα πληρώνουν άλλοι τα κερατιάτικα, τουμπεκί ψιλοκομμένο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...