Προς το περιεχόμενο

Βαθμολόγηση μέλους ?


SpY

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιός την κάνει? Γιατι καποιοι εχουν και άλλοι όχι ? mad.gif" border="0 Απ'οτι κατάλαβα και είδα κάποιος που εχει 25post και καποιος που έχει 350post μπορεί να έχουν την ίδια βαθμολόγηση. mad.gif" border="0 Ποιος ειναι αυτός που το κρίνει? Γιατί να γίνεται αυτό. Και η θα έχουν όλοι βαθμολόγηση ή κανένας, αλλιως γίνονται διακρίσεις. Ας απαντήσει κάποιος Moderator... <P> -= SpY =-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα αστεράκια που συμβάδιζαν με τον αριθμό των posts αντικαθίσταντε με μια νέα μέθοδο αξιολόγησης χρηστών όπου ο καθένας θα μπορεί να βαθμολογεί τον άλλο user ανάλογα με το τη βοήθεια του έχει προσφέρει <BR>ayto hr8e apo edw: <A HREF="http://www.insomnia.gr/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=13&t=000063" TARGET=_blank>http://www.insomnia.gr/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=13&t=000063</A> <BR>an psa3eis ligo 8a deis kai alles e3hghseis kai malista pio safhs.den metrane pia ta post (mia kai polla htan anousia)alla h boh8eia....o logos dhladh pou anoi3e to forum.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλοι insomniacs, γειά και χαρά.Η δική μου η γνώμη είναι ότι τα αστεράκια και οι βαθμολογίες δεν παίζουν κανένα ιδιαίτερο ρόλο. Το πιο σημαντικό σε αυτό το Forum, είναι να μπορεί κάποιος να βρίσκει λύσει σε ένα προβλημά του ή να δώσει λύση σε κάποιον άλλο που έχει ένα πρόβλημα. Γι' αυτό το λόγο προτείνω να σταματήσουμε να ασχολούμαστε με τα αστεράκια και να συνεχίσουμε μέσα σε καλό κλίμα να βοηθάμε ή να λέμε τη γνώμη μας σε διάφορα θέματα που ανοίγονται καθημερινά μέσα σ'αυτό το Forum.<P>Σας χαιρετώ Dins

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνίσω απόλυτα με τον Acrobat. Eγώ πάντως δεν θα βαθμολογίσω κανένα φίλαράκι εδωμέσα και δεν έχω απαίτηση απο κανέναν να με βαθμολογίσει γιατι εγώ είμαι στο Forum για να μιλήσω με πολλούς φίλους, να ανταλλάξω απόψεις, να κάνω χαβαλέ, να τους βοηθείσω αν χρειαστεί αλλά οχι για αντάλλαγμα.<BR>Ελπίζω αυτό να αλλάξει σύντομα...<P><BR>Υ.Γ.<BR>Αυτό το topic έπρεπε να γραφτεί στο Forum Insomnia site-Forum

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hi simfono me sado kai acrobat kai sto kato kato tis grafis ego tha protimousa na min iparxi kanenas tropos vathmologisis opos posts ktl!aaa kai episis ayto tha kani merikous na dimiourgoun deftero nickname gia na psifizoun ton eayto tous!so ti tha exoume?tha megalosi o arithos ton users kai tha exoume pali merikous na to pezoun eksipni epidi tha exoun megali vathmologia!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά το νέο σύστημα με τη βαθμολόγηση από τους υπόλοιπους χρήστες είναι καλύτερο και "θεωρητικά" ποιο αντικειμενικό από το προηγούμενο σύστημα το οποίο επιβράβευε μόνο τον αριθμό των posts που έκανε κάποιος χρήστης (ποσότητα δηλαδή και όχι ποιότητα)...<P>Το πρόβλημα με το νέο σύστημα αξιολόγησης είναι ότι στηρίζεται αποκλειστικά στην ωριμότητα/υπευθυνότητα των υπόλοιπων χρηστών κάτι που κατά την ταπεινή μου γνώμη το καθιστά εντελώς αναξιόπιστο....<P>Προσωπικά εγώ δεν σκοπεύω να του δίνω ιδιαίτερη σημασία, συμφωνόντας απόλυτα με τοn Sado και προτείνω να κάνετε και οι υπόλοιποι το ίδιο για να μην αρχίσουν πάλι διαμάχες για φεγγαράκια και αστεράκια...<P>Αυτά.. wink.gif" border="0<p>[ 29-05-2001: Message edited by: Sean ]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<BLOCKQUOTE><font size="1" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">quote:</font><HR>Originally posted by sado:<BR><STRONG>Θα συμφωνίσω απόλυτα με τον Acrobat. Eγώ πάντως δεν θα βαθμολογίσω κανένα φίλαράκι εδωμέσα και δεν έχω απαίτηση απο κανέναν να με βαθμολογίσει γιατι εγώ είμαι στο Forum για να μιλήσω με πολλούς φίλους, να ανταλλάξω απόψεις, να κάνω χαβαλέ, να τους βοηθείσω αν χρειαστεί αλλά οχι για αντάλλαγμα.<BR>Ελπίζω αυτό να αλλάξει σύντομα...<P><BR>Υ.Γ.<BR>Αυτό το topic έπρεπε να γραφτεί στο Forum Insomnia site-Forum</STRONG><HR></BLOCKQUOTE><BR>exeis dikio!!!alla h plaka einai oti se ba8mologhsane!!! smile.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<BLOCKQUOTE><font size="1" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">quote:</font><HR>Originally posted by andreasgr:<BR><STRONG><BR>exeis dikio!!!alla h plaka einai oti se ba8mologhsane!!! smile.gif" border="0</STRONG><HR></BLOCKQUOTE><P>Εσυ δεν έχεις "βαθμολόγηση μέλους" γιατί;;; confused.gif" border="0 confused.gif" border="0<p>[ 29-05-2001: Message edited by: sado ]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<B>Sado & Nik7</B><P>Δεν είμαι απόλυτα σίγουρος, αλλά αν πάτε στο "<B>my profile</B>" και στη συνέχεια "<B>Eνημέρωση Προφίλ</B>" θα βρείτε μια επιλογή που λέει:<BR>"<B>Nα επιτραπεί η βαθμολόγηση χρήστη που κάνεις να φαίνεται δημόσια στο forum ?</B>"<P>Προφανώς ο Andreasgr την έχει απενεργοποιημένη.... wink.gif" border="0<p>[ 29-05-2001: Message edited by: Sean ]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<BLOCKQUOTE><font size="1" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">quote:</font><HR>Originally posted by Sean:<BR><STRONG><B>Sado & Nik7</B><P>Δεν είμαι απόλυτα σίγουρος, αλλά αν πάτε στο "<B>my profile</B>" και στη συνέχεια "<B>Eνημέρωση Προφίλ</B>" θα βρείτε μια επιλογή που λέει:<BR>"<B>Nα επιτραπεί η βαθμολόγηση χρήστη που κάνεις να φαίνεται δημόσια στο forum ?</B>"<P>Προφανώς ο Andreasgr την έχει απενεργοποιημένη.... wink.gif" border="0<P>[ 29-05-2001: Message edited by: Sean ]</STRONG><HR></BLOCKQUOTE><P>Aytos eisai!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο Sean, επιτέλους ξεφορτώθηκα αυτά τα αστεράκια! smile.gif" border="0<P><BR>andreasgr-> Πάρε και εσύ αστεράκια για να μην είσαι παραπονεμένος! smile.gif" border="0 grin.gif" border="0 smile.gif" border="0<p>[ 29-05-2001: Message edited by: sado ]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...