Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα εγκατάστασης ηλεκτρονικής εγκυκλοπαίδειας e-Δομή


chatzidk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν από καιρό έπαιρνα τα cds για την ηλεκτρονική εγκυκλοπαίδεια Δομή κάθε Κυριακή που την έδινε η Ελευθεροτυπία. Στο πρώτο cd είχε ένα χαρτί που σου έλεγε να ανοίξεις έναν φάκελο του cd και να τρέξεις ένα πρόγραμμα ώστε να σου δώσει τον κωδικό. Δυστυχώς δεν έχω πλέον το χαρτί και δεν ξέρω πώς να βρω τον κωδικό ενεργοποίησης που ζητάει-το τηλέφωνο που έδιναν δεν ισχύει πλέον. Γνωρίζει κανείς να με βοηθήσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είχα εγκαταστήσει πέρσι στο πσ,ήταν ομως τόσο δύσχρηστη κ προβληματική,που τι να σου πω,την έσβησα κ πέταξα κ τα σι ντι.Αν είναι το ίδιο με το δικό μου,μη στενοχωριέσαι,βλακεία ήταν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Πριν από καιρό έπαιρνα τα cds για την ηλεκτρονική εγκυκλοπαίδεια Δομή κάθε Κυριακή που την έδινε η Ελευθεροτυπία. Στο πρώτο cd είχε ένα χαρτί που σου έλεγε να ανοίξεις έναν φάκελο του cd και να τρέξεις ένα πρόγραμμα ώστε να σου δώσει τον κωδικό. Δυστυχώς δεν έχω πλέον το χαρτί και δεν ξέρω πώς να βρω τον κωδικό ενεργοποίησης που ζητάει-το τηλέφωνο που έδιναν δεν ισχύει πλέον. Γνωρίζει κανείς να με βοηθήσετεμε.

 

Ο κωδικος ενεργοποιησης μου ειναι: ( BCE6O2A15861535 )

 

Κλειδι ενεργοποιησης..................: (.....................)

 

Που θα το βρω;

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κάθε επιφύλαξη, παραθέτω παλαιότερο μήνυμα άλλου μέλους του φόρουμ:

 

 

Για να ενεργοποιήσετε το λογισμικο του DVD της ΔΟΜΗ έμαθα και επιβεβαίωσα (15Φεβ.2009) πως το τηλέφωνο είναι το 210-3389627.

 

Καλή συνέχεια σε όσους είχαν το ίδιο ερώτημα.

 

Αχιλλέας.

 

Για να διορθώσω τον εαυτό μου. Η επιβεβαίωση έγινε 15Ιαν.2009 και όχι Φεβρουάριο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο πρώτο cd έχει ένα αρχείο που λέγεται unlock.exe, θα γράψεις στο πρώτο πεδίο τον κωδικό ενεργοποίησης και θα πατήσεις το Παραγωγή κλειδιού ενεργοποίησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
Πριν από καιρό έπαιρνα τα cds για την ηλεκτρονική εγκυκλοπαίδεια Δομή κάθε Κυριακή που την έδινε η Ελευθεροτυπία. Στο πρώτο cd είχε ένα χαρτί που σου έλεγε να ανοίξεις έναν φάκελο του cd και να τρέξεις ένα πρόγραμμα ώστε να σου δώσει τον κωδικό. Δυστυχώς δεν έχω πλέον το χαρτί και δεν ξέρω πώς να βρω τον κωδικό ενεργοποίησης που ζητάει-το τηλέφωνο που έδιναν δεν ισχύει πλέον. Γνωρίζει κανείς να με βοηθήσετεμε.

 

Ο κωδικος ενεργοποιησης μου ειναι: ( BCE6O2A15861535 )

 

Κλειδι ενεργοποιησης..................: (.....................)

 

Που θα το βρω;

 

Ευχαριστω[/:QUOTE]

 

Όπου ABCDEF αντιστρέφουμε και γράφουμε A=F, B=E, C=D, D=C, E-B, F=A.

Αφαιρούμε τα νούμερα από το 7, και παραλείπουμε τα μεγαλύτερα.

777777777777777

- BCE6O2A15861535

EDB175F62-16242

Κλειδι ενεργοποιησης..................: (EDB175F6216242)

Το unlock.exe βρίσκεται στο τελευταίο cd (35) αν δεν κάνω λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

και εγώ άχω το ιδιο πρόβλημα, αλλα με DVD.Δοκιμασα την "πατεντα" αλλα δεν κανει τιποτα. ποιο το λαθος μου; ο κωδικος ενεργοποιησης ειναι F8E69E235861023

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ άχω το ιδιο πρόβλημα, αλλα με DVD.Δοκιμασα την "πατεντα" αλλα δεν κανει τιποτα. ποιο το λαθος μου; ο κωδικος ενεργοποιησης ειναι F8E69E235861023.

 

Και για το DVD ισχύει το ίδιο, έκτος και αν χρειάζεται το κρακάκι, αν το DVD δεν είναι αυθεντικό.

 

F8E69E235861023 =

A-B1-B542-16754 =

AB1B54216754

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Εγώ έχω την Δομή gold 3d με τα 6 dvd και δυστυχώς ότι τηλέφωνα έχω βρεί και έχω πάρει δεν λειτουργούν ή δεν απαντάνε !

Γνωρίζει κάποιος κάτι για τον κωδικό ενεργοποίησης, σου δίνει ένα 8ψήφιο κωδικό π.χ. 96784609 και περιμένει κωδικό

Ευχαριστώ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 6 μήνες μετά...
Όπου ABCDEF αντιστρέφουμε και γράφουμε A=F, B=E, C=D, D=C, E-B, F=A.

Αφαιρούμε τα νούμερα από το 7, και παραλείπουμε τα μεγαλύτερα.

777777777777777

- BCE6O2A15861535

EDB175F62-16242

Κλειδι ενεργοποιησης..................: (EDB175F6216242)

 

για όποιον ενδιαφέρευαι, λειτουργεί ακόμη, τουλάχιστον μέχρι και την ημερομηνία αυτού του post

 

ενημερωτικά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...