Προς το περιεχόμενο

Tha ithela tin gnomi sas! :)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Hallo 2 all!

Pedia tha ithela tin gnomi sas se kati.

Mollis xthes anevasa ena site pou ekana gia ton filo kai Insomniac Platano (Gianni).<p>Tha ithela na mou pite tis entiposeis sas sxetika me to site. Min fantastite tpt trelo kai spoudeo... Oute flashies exei oute tpt exeretika periergo... smile.gif" border="0

Ayto!

Thanx a lot!<p>

Platano<p>[ 08-01-2002: Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: Cristina ]</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<blockquote><font size="1" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">quote:</font><hr>Originally posted by jonsof:

<strong>Oraio ti site Xristinaki(xronia polla!!) To mouse trail sou eimai flash?</strong><hr></blockquote><p>Xronia polla kai se sena! smile.gif" border="0

Oxi me Java einai. Mono java exei.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<blockquote><font size="1" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">quote:</font><hr>Originally posted by Γηριόνης:

<strong>Ωραία η σελίδα, αλλά είσαι σίγουρη ότι το mouse trail είναι java και όχι javascript;</strong><hr></blockquote><p>Hmm...

e re si.. enoite..

it's ok!

Xero tin diavora java/javascript...

Anyway... smile.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δική μου άποψη είναι ότι είναι ένα πολύ καλοσχεδιασμένο site και το λέω συγκριτικά με το είδος της σελίδας που αφορά μία personal page και όχι π.χ. portal ή κάτι πιο εξειδικευμένο.Αυτό που με χάλασε αλλά δεν είναι δική σου αρμοδιότητα, είναι ότι ανοίγει το παραθυράκι της geocities και σου κόβει τα μισά κείμενα και πρέπει να το κλείνεις κάθε φορά για να βλέπεις από κάτω αυτό που σε ενδιαφέρει.

Αυτό το αναφέρω απλά επειδή το παρατήρησα και δεν ξέρω αν υπάρχει τρόπος αντιμετώπισης.Πάντως αν υπάρχει καλό θα είναι να τον σκεφτεί το συγκεκριμένο site γιατί όταν δίνει χώρο για σελίδες χρηστών θα πρέπει να μην τους επιβάλει όλο αυτό το πράγμα για να κάνει την διαφημησή του.

Υπάρχουν και benner-άκια που είναι πιο πολιτισμένα για προβάλει την δουλειά του.

Τέλος πάντων ξέφυγα από το θέμα αλλά νομίζω ότι πρέπει μερικά πράγματα να τα σηζητάμε για να κάνουμε όσο μπορούμε καλύτερη τη ζωή μας.<p>Sorry για την μακρυγορία μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...