Προς το περιεχόμενο

προβλήμα!!!


imported_PaSSaT

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον..καλησπερα!!Ο κολλητος μου αγορασε μια συνδεση στην otenet!!Οπως ξερουμε ολοι προσφερει τις υπηρεσιες του yahoo στα ελληνικα!!Λοιπον κατεβασε ενα set up για java και για fonts!!Ολα καλα και ολα ωραια...!!Κανει λοιπον install και reboot στο pc!!Μπαινει κανονικα στο δικτυο και στην αρχικη σελιδα που ειναι της otenet δεν του βγαζει παρα τα γραμματα σε τετραγωνακια!!!Δοκιμασα τα παντα....τιποτα!!Πηρα τηλ στην otenet αλλα και εκεινοι βλακειες μου ελεγαν!!<BR>Αν ξερει κανεις τι συμβαινει....post!!thx!!<P>[ 29-05-2001: Message edited by: PaSSaT ]<p>[ 29-05-2001: Message edited by: PaSSaT ]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααα...ξαχασα να πω πως δεν συμβαινει σε ολα τα sites!Αν κανω το κεινενο που εμφανιζεται με κουτακια paste σε ενα text document μου το εμφανιζει κανονικα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kala eimai...giati allakses nick re?<BR>Kai an htheles allagh tou nick sou giati den to eleges apla ston Hal na sto kanei?Wste na mhn xaseis ta prohgoumena stoixeia sou?<P>Oso gia to thema twn ellhnikwn...mou mhrizei lathos character set...pou shmainei lathos egkatastash leitourgikou.Otan ginete kati tetoio xaneis ta ellhnika se basika kommatia...opws to roloi...sto DOS...se onomata arxeiwn...<BR>alla parola ayta grafeis ellhnika sto word.<P>Teleytaia lysh epanegkatastash leitourgikou.<BR>Ase mhpws skeftw kai tipota allo.<BR>Gia ti PC leme?Epomnymo?Px Compaq?Yparxei periptwsh to pc na exei RESTORE CD?<P>Ta leme...<P>Filika<BR>Blackman

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...