Προς το περιεχόμενο

MSN και αποστολη αρχειου


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτα που γράφει ο ένας στο άλλον...Το ξαναειχα το προβλημα και καποιος μου ειχε πει κατι ρυθμισεις στα option του internet explorer αλλα ξεχασα να τυπωσω την απαντηση.Μετα εκανα format για να βαλω ελληνικα xp και.... mad.gif" border="0 confused.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι τετοιο συμβαινει αλλα δεν ξερω που να το βρω.Κατι θυμαμαι απο την προηγουμενη φορα για firewal ή καπως ετσι... confused.gif" border="0 confused.gif" border="0 confused.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα τη διαρκεια συνομιλιας δεν μπορω να στειλω αρχειο στον συνομιλητη μου.Τι μπορει να φταιει? confused.gif" border="0 confused.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

den nomizw na einai provlhma sto pc sou.kapoies fores to msn ton pinei entelws kai oxi mono de se afhnei na stelneis arxeia alla de stelnei kan ta minimata.de to kanei panta alla otan to piasei asta na pane.isws tha tane kalitera na xrisimopoihseis kapoio allo program: px mirc.pio asfales kai pio aksiopisto smile.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<blockquote><font size="1" face="Verdana, Helvetica, sans-serif">quote:</font><hr>Originally posted by Γιάννης (Platano):

<strong>Κατι τετοιο συμβαινει αλλα δεν ξερω που να το βρω.Κατι θυμαμαι απο την προηγουμενη φορα για firewal ή καπως ετσι... confused.gif" border="0 confused.gif" border="0 confused.gif" border="0 </strong><hr></blockquote><p>File mou eixa kai ego to idio provlima, des ama exeis energopoihmeno to "Internet Connection Firewall" an exeis ta Windows XP..Pas pano sthn sundesh sou kai patas deksi kai dialegeis Properties kai meta Advanced.. Dokimase to, emena auto eftaige..Allios, kana programma tupou ZoneAlarm ktl..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε kavalioti εισαι και ο ΠΡΩΤΟΣ .Αυτο ηταν Στα ελληνικα xp που εχω λεγεται"τειχος προστασιας internet" tongue.gif" border="0 tongue.gif" border="0 tongue.gif" border="0 στη συνδεση στις ιδιοτητες για προχωρημενους....Παλι ευχαριστω smile.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...