Προς το περιεχόμενο

PERIERGO EMAIL ????


MPALO

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Meta apo kapoio diasthma apoysias moy(logo ergasias) xaireto kai epanerxomai kai xeraito to neo look...exo ena forhto..kai pro hmeron elaba ena e mail apo kapoio filo..to anoiksa htan kati san exe...den anoige ton phra thlefono kai moy eipe oti den moy esteile tipota kai oti kai aytos

phre to idio e mail apo kapoio san epibebaiosh agoras..yp opsin oti me eixe stis epafes kai me exei ...to e mail ayto ekane mallon xrhsh ton epaffon giati estal8hke se oloys to problhma einai

oti ayto egine stis 4 1 2002 kai apo tote exei

barynei to systhma kai eidika st internet..

EXO WIN MILENION KAI TO NORTON 2001 ME ANABA8MHSH

PRIN 2 HMERES ALLA DEN BRHKE TIPOTA..

AN KAPOIOS FILOS KSEREI KATI AS APNTHSEI...

..................EYXARISTO.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάτησε Ctrl+Alt+Del και κοίταξε εάν υπάρχει φορτωμένο ένα αρχείο Wscript. <p>Κάποτε που είχα και εγώ έναν ιό (Sircam@w32.....) το σύστημά μου είχε βαρύνει πάρα πολύ.<p>Όταν πάτησα Ctrl+Alt+Del μου είχε φορτωμένο το

Wscript καμμιά 20αριά φορές, με αποτέλεσμα το σύστημα να σέρνεται.<p>Τον ιό τον είχα κολλήσει από ένα e-mail που μου είχε στείλει ένας φίλος και είχε ένα επισυναπτόμενο αρχείο exe. Να σημειώσω εδώ, ότι και αυτός με είχε στις επαφές του και δεν το είχε στείλει ο ίδιος το e-mail.<p>Dins

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι έχεις πέσει θύμα worm-virus.

Αν έχεις κάποιο firewall (zonealarm ή καλύτερα το norton internet security (ant-firewall)), μπες online και χωρίς να κατεβάζεις απολύτως τίποτα, δες δραστηριώτητα διαδικτύου, αφού έχεις κλειδώσει κάθε port, ώστε να σε ειδοποιήσει πιο πρόγραμμα προσπαθεί να επικοινωνήσει μέσω του μόντεμ. Λογικά αν δεις κάποιο άγνωστο πρόγραμμα, τότε η μείωση της απόδωσης του μόντεμ είναι επειδή σου τρώει bandwidth το worm!!!<p>Μπορείς να τσέκαρεις για προγράμματα που τρέχουν με κάθε εκκίνηση του Η/Υ στην registry, χωρίς να βάλεις κάποιο πρόγραμμα επιπλέον. <p>1. Start -> Run -> Γράψε regedit

2. Και μετά πήγαινε HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\

3. Και τσέκαρε τα προγράμματα που τρέχουν στα Run , RunOnce , RunonceEX , RunServices και RunServicesOnce. Αν δεις κάποια εισαγωγή που δεν έχει σχέση με κάποιο περιφερειακό σου ή κάποιο πρόγραμμα που χρησιμοποιείς, για πόσταρε εδώ πάλι για παραπάνω οδηγίες-λύσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Opos anaferthike kai pio panw exeis kolisei worm.To oti den sto esteile o filos sou den simenei tipota sinithos aposteletai momo tou se olous tous paraliptes pou iparxoun mesa sto address book opote ean se eixe kai esena ekei tha apostalthike kai se esena.Dokimase auto pou leei parapanw o filos timiman (gia na min ta grafw kai egw...eimai kai ligo tebelis smile.gif" border="0 ) kai ean den vreis akri dokimase na vreis to Cleaner(vriskei arketa worms/trojans...klp)---Auta kai pisteuw na voithisa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτή την σελίδα θα βρεις μερικά removal tools για τους πιο γνωστούς ιούς. Αφού δεν βρίσκουμε λύση, θα σου πρότεινα να τα κατεβάσεις και να τα τρέξεις, ώστε να βγάλουν τα όποια αρχεία έχει βάλει, κάποιος από τους ιούς αυτούς.<p>Καλή τύχη. smile.gif" border="0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...