Προς το περιεχόμενο

Need For Speed: Shift


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 731
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κατέβασα το κουτί του GT legends από το ράφι και πουθενά δεν είδα να γράφει "slightly mad studios". Ποιός ήταν ο βαθμός εμπλοκής τους σε αυτό το παιχνίδι;

Τέλος πάντων, να'χουμε να περιμένουμε. Αλλά πια έχω χάσει τις ελπίδες μου να κάτσει ένας developer και να μας δώσει επιτέλους κάτι παρόμοιo με το Gran Tourismo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα το ποστ και περίμενα να δω καμιά πατάτα πάλι, αλλά για να είμαι ειλικρινής με την φωτο που είδα, "μου έφυγε η μαγκιά"... Για να δούμε..

 

μόνο σε μένα θυμίζει λίγο GRID ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αμαξακι στην εικονα ειναι η final εκδοση του Audi Gumpert Apollo.

 

Φωτογραφιες της πρωτης εκδοσης του 2006 απο κατω.

 

http://www.supercars.net/cars/3313.html

 

To Zonda F ειναι. Παιδια το Undercover το εβγαλα μεσα σε 1(!) λεπτο απο την ωρα που αρχισα να οδηγαω. Ποτε επιτελους θα παρουσιασουν κατι καινουριο?

btw το Porsche ηταν απο τα καλυτερα ever. Θυμαμαι το GT1 με μακρυ κιβωτιο και 330 χμ/ω να τρακαιρνω και να απογειωνομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας βγάλουν πάλι porsche unleashed, από τότε η γκάμα της εταρείας έχει εμπλουτιστεί με κάτι gayman, gayenne, touareg, panamera, καινούριες 911, έρχονται diesel porsche...Μόνο αυτά φτάνουν για ολόκληρο παιχνίδι. Ίσως το καλύτερο nfs και για μένα πάντως.

 

Λίγα λόγια για την ντουλαπάκι με το δερμάτινο λουράκι. Είναι όπως τα παλιά... Το εσωτερικό ανήκει σε pagani zonda f. Respect

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασα το κουτί του GT legends από το ράφι και πουθενά δεν είδα να γράφει "slightly mad studios". Ποιός ήταν ο βαθμός εμπλοκής τους σε αυτό το παιχνίδι;

Τέλος πάντων, να'χουμε να περιμένουμε. Αλλά πια έχω χάσει τις ελπίδες μου να κάτσει ένας developer και να μας δώσει επιτέλους κάτι παρόμοιo με το Gran Tourismo.

 

Καλό χρυσό και άγιο το Grab Turismo αλλά simulation racing game και να μην παθαίνουν ούτε γρατζουνιά τα αμάξια ακόμα κι έρθεις μετοπική με 300χλμ/ώρα δεν είναι simulation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό χρυσό και άγιο το Grab Turismo αλλά simulation racing game και να μην παθαίνουν ούτε γρατζουνιά τα αμάξια ακόμα κι έρθεις μετοπική με 300χλμ/ώρα δεν είναι simulation.

Ναι ρε παιδί μου, έχει και εκείνο πολλά κουσούρια.

Απλά κάθε φορά που ανοίγει thread για καινούργιο racing, βρίσκω την ευκαιρία να γκρινιαξω!

Θέλω

-την ποικιλία του GT,

-τo μοντέλο οδήγησης των GTR

-τα γραφικά και το μοντέλο καταστροφής του GRID

Πολλά ζητάω;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Zonda F ειναι. Παιδια το Undercover το εβγαλα μεσα σε 1(!) λεπτο απο την ωρα που αρχισα να οδηγαω. Ποτε επιτελους θα παρουσιασουν κατι καινουριο?

btw το Porsche ηταν απο τα καλυτερα ever. Θυμαμαι το GT1 με μακρυ κιβωτιο και 330 χμ/ω να τρακαιρνω και να απογειωνομαι...

 

Οντως δικιο εχεις αν και μοιαζουν αρκετα στο εσωτερικο. Απλα το Zonda κοντρα με τις Corvette μου εκατσε καπως γιαυτο μου φανηκε πιο πιθανο το Audi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Θέλω

-την ποικιλία του GT,

-τo μοντέλο οδήγησης των GTR

-τα γραφικά και το μοντέλο καταστροφής του GRID

Πολλά ζητάω;;;

 

Ναι, γιατί τότε δεν θα βγει άλλος εξομοιωτής οδήγησης. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασα το κουτί του GT legends από το ράφι και πουθενά δεν είδα να γράφει "slightly mad studios". Ποιός ήταν ο βαθμός εμπλοκής τους σε αυτό το παιχνίδι;

H Slightly Mad Studios εχει λιγο καιρο που δημιουργηθηκε και εχει αγορασει την Blimey! Games που ηταν οι δημιουργοι των GTR, GTR 2 και GT Legends.

 

Οποτε οι δημιουργοι ειναι αποδεδειγμενα πολυ καλοι, ας ελπισουμε οτι θα τους αφησει η EA να κανουν κατι καλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αφου λεμε ολοι τα δικα μας, ας πω κι εγω τα δικα μου!

 

Αυτο που πραγματικα μου εχει λειψει, ειναι η ατμοσφαιρα του Gran Turismo (μιλαω για την εκδοση 2, στο PSX).

Η ολη φαση με τα Licenses, τα ΑΠΕΙΡΑ αυτοκινητα και εκδοσεις με αναλυτικα χαρακτηριστικα και περιγραφες, καθως και το απλο μα προσεγμενο tuning που ειχε, τα χρηματα που ηταν σχεδον αυτοσκοπος, τις διαφορετικες κατηγοριες αγωνων - οχι ως προς το ειδος του αγωνα, αλλα ως προς τον τυπο του αμαξιου που θα γινοταν να συμμετασχει-, οοολα οοοοοολα αυτα!

Μ αρεσε που ειχε απο Fiat 500 μεχρι Vector, μ' αρεσε γιατι ηθελε κοτσια να ανταγωνιστεις αμαξια με περιορισμο υποδυναμης, μ αρεσε για τα πισωκινητα ΕΦΕΥΓΑΝ στις στροφες, και δεν ηταν φλωρικα με 336642342 διαφορετικα ηλεκτρονικα βοηθηματα.

 

Χαθηκε να φτιαξουν ενα τετοιο με λιγο ανανεωμενα γραφικα και υπαρξη ζημιων (με δυνατοτητα on-off) στο PC??? :-( :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου λεμε ολοι τα δικα μας, ας πω κι εγω τα δικα μου!

 

Αυτο που πραγματικα μου εχει λειψει, ειναι η ατμοσφαιρα του Gran Turismo (μιλαω για την εκδοση 2, στο PSX).

Η ολη φαση με τα Licenses, τα ΑΠΕΙΡΑ αυτοκινητα και εκδοσεις με αναλυτικα χαρακτηριστικα και περιγραφες, καθως και το απλο μα προσεγμενο tuning που ειχε, τα χρηματα που ηταν σχεδον αυτοσκοπος, τις διαφορετικες κατηγοριες αγωνων - οχι ως προς το ειδος του αγωνα, αλλα ως προς τον τυπο του αμαξιου που θα γινοταν να συμμετασχει-, οοολα οοοοοολα αυτα!

Μ αρεσε που ειχε απο Fiat 500 μεχρι Vector, μ' αρεσε γιατι ηθελε κοτσια να ανταγωνιστεις αμαξια με περιορισμο υποδυναμης, μ αρεσε για τα πισωκινητα ΕΦΕΥΓΑΝ στις στροφες, και δεν ηταν φλωρικα με 336642342 διαφορετικα ηλεκτρονικα βοηθηματα.

 

Χαθηκε να φτιαξουν ενα τετοιο με λιγο ανανεωμενα γραφικα και υπαρξη ζημιων (με δυνατοτητα on-off) στο PC??? :-( :cry:

 

Πες τα χρυσόστομε :-):-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...