Προς το περιεχόμενο

Ο ΟΤΕ «κατέβασε» τον διακόπτη της On Telecoms


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 241
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια εγω εχω ον και τον τελευταιο μηνα παει κατα διαολου :devil: εκτος το οτι εχασα ταχυτητα εχω και συνεχομενες διακοπες,,,τους περνω τηλ και τι μου λενε,,,φτεει το ασυρματο τηλεφωνο,,και καλα ρε παιδια απανταω 10 μηνες τωρα δεν εφτεγε???τελος παντων το αλαξα με ενα αλλο που ειχα και κανει ακριβος τα ιδια,,,τωρα τι να τους πω?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η Ναυτεμπορική έριξε rumor ότι η Forthnet σκέφτεται να εξαγοράσει την On Telecoms :P

 

Αν γινει κατι τετοιο... τοτε θα σερνονται ολα μαζι τα δικτυα....

 

Δηλαδη η Forthnet εχει περασει σε κερδοφορια και θα αγορασει σε τετοιους καιρους την ON;;; Εκτος και αν τους πεταξουν κανενα ξεροκοματα και ομησει η On με την μια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γινει κατι τετοιο... τοτε θα σερνονται ολα μαζι τα δικτυα....

 

Δηλαδη η Forthnet εχει περασει σε κερδοφορια και θα αγορασει σε τετοιους καιρους την ON;;; Εκτος και αν τους πεταξουν κανενα ξεροκοματα και ομησει η On με την μια!

ναι σε αυτο δικιο εχεις απο την αλλη ομως και η Ον εχει ενα σεβατο ποσοστο πελατων.το ερωτημα ειναι οτι αμα γινοταν κατι τετοιο αν θα αφηναν τους πελατες εκει που ειναι η θα τους γυρναγαν σε dslam οπως και σε υπηρεσιες forthnet.δηλαδη no iptv.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι μονο το dslam το θεμα αν και δεν ξερω τι dslam εχουν αλλα ολο το συστημα διαχειρισης.πχ δεν θα κλειδωνουν με margin 6 και ειναι και τα μηχανηματα του voice Κτλ κτλ.αρκετα θεματα .anyway μακρια βλεπουμε εμεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...

πάλι στην επικαιρότητα η On telecoms

 

>http://news.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_economyepix_2_12/06/2012_485130

 

Λέτε να υπάρχει θέμα αυτή τη φορά, δεδομένης της γενικότερης οικονομικής κατάστασης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω ότι θα την αφήσουν οι Γερμανοί. Τώρα που είναι κάτω θα της δώσει και το τελειωτικό χτύπημα και πάει (τα ξέρουμε αυτά και σα χώρα :Ρ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

πάντα είχε οικονομικά προβλήματα αν δεν κάνω λάθος, απλά στην κατάσταση που είμαστε δυσκολεύουν ακόμα περισσότερο τα πράγματα...

 

με βλέπω και μένα πάντως να την κάνω για ΟΤΕ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

αντε ολοι στον οτε να ξαναγινει μονοπολιο.

 

και που να πάω αφού θέλω καλά pings? :P

 

άσε που οι δικοί μου έβγαλαν τρελό μίσος με την On, δεν έχουμε τηλέφωνο και internet στο σπίτι από το Σάββατο τα ξημερώματα και λόγω ΣΚ ήρθε σήμερα ο τεχνικός και αύριο/μεθάυριο οι αντίστοιχοι του ΟΤΕ για να checkάρουν ΚΑΦΑΟ κτλπ κτλπ... (αυτό θα συνέβαινε σε όποιο εναλλακτικό και να ήμουν, αλλά αν ήμουν ΟΤΕ θα είχα τηλέφωνο/internet σήμερα λόγω της αμεσότητας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...