Προς το περιεχόμενο

ASUS : Ξετυλίγoντας το Laptop (video)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και σε περίπτωση που χρειαστεί αλλαγή, πληρώνεις κερατιάτικα.

 

Ετσι καλα τα πας... :-)

Και οτι θα μεινεις και διχως pc ποσες μερες +++ :-D ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΜΑΣ μονο τζαμπα θα το επερνα :P

Και λογικα το ιδιο θα ειναι και το asus ενα πραγμα χωρις cd drive με - - -

Εγω παντως δεν μπορω να καταλαβω γιατι καποιον να τον νιαζει το ποσο λεπτο ειναι ενα laptop και οχι το ποσο μικρο η μεγαλο ειναι η βαρος εχει....

Αυτο θα πει marketing!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε περίπτωση που χρειαστεί αλλαγή, πληρώνεις κερατιάτικα.

 

Εγώ πάντως που είχα δύο μπαταρίες για το laptop, ποτέ δεν χρειάστηκε να κάνω χρήση της δεύτερης. Ειτε γιατί ξεχνούσα να την πάρω μαζί μου, είτε γιατί ήταν βαριά, είτε γιατί όταν τελείωνε η πρώτη μπαταρία το συνέδεα στην πρίζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως που είχα δύο μπαταρίες για το laptop, ποτέ δεν χρειάστηκε να κάνω χρήση της δεύτερης. Ειτε γιατί ξεχνούσα να την πάρω μαζί μου, είτε γιατί ήταν βαριά, είτε γιατί όταν τελείωνε η πρώτη μπαταρία το συνέδεα στην πρίζα.

 

Αλλο λεει το παλικαρι αλλο λες εσυ :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Οριστε και ενα βιντεακι οπου οποιος εχει αγορασει macbook air θα στεναχωρεθει αφανταστα :lol::lol::lol:

 

Φαντάζομαι εννοείς από την άποψη ότι "κοιτάτε πόσο ηλίθιος είναι αυτός ο τύπος και σκεφτείτε ότι κάνατε την ίδια επιλογή μ' αυτόν" :-D γιατί αυτά που λέει είναι αρλούμπες. Λες και δεν τα ξέρει κάποιος που αγοράζει αυτόν τον υπολογιστή, περιμένει να τον ανοίξει για να τα διαπιστώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι εννοείς από την άποψη ότι "κοιτάτε πόσο ηλίθιος είναι αυτός ο τύπος και σκεφτείτε ότι κάνατε την ίδια επιλογή μ' αυτόν" :-D γιατί αυτά που λέει είναι αρλούμπες. Λες και δεν τα ξέρει κάποιος που αγοράζει αυτόν τον υπολογιστή, περιμένει να τον ανοίξει για να τα διαπιστώσει.

Οχι εννοω πως οποιος το εχει παρει αυτο ειναι καπως ηλιθιος :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Video εμένα μου φάνηκε ειρωνικό για όλους όσους γκρινιάζουν ανελέητα π.χ για το οτι δεν μπορείς να βγάλεις την μπαταρία. Το ξέρεις απο πριν._ Δεν γουστάρεις? Μην το πέρνεις... Είναι θέμα επιλογής - να υπάρχουν πολλές επιλογές.

 

Ο άλλος μπορεί να νομίζει ότι δεν χρειάζονται καν τα laptop... τι να λέμε τώρα..

 

 

Έχω παρατηρήσει πολύ θάψιμο πέφτει στις νέες ιδέες...(βλέπε π.χ το "έκτη αίσθηση" Λες και όλοι όσοι γκρινιάζουν - μηδενίζουν - απορίπτουν είχαν ποτέ μια -έστω μία - καλύτερη ιδέα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παρατηρήσει πολύ θάψιμο πέφτει στις νέες ιδέες...(βλέπε π.χ το "έκτη αίσθηση" Λες και όλοι όσοι γκρινιάζουν - μηδενίζουν - απορίπτουν είχαν ποτέ μια -έστω μία - καλύτερη ιδέα...

 

το να μην έχεις αυτήν την ιδέα που είχε η Asus είναι αρκετό... δεν αναφέρομαι στο άλλο τόπικ αλλά αυτό το συγκεκριμένο προτζεκτ το βρίσκω εντελώς κίνηση εντυπωσιασμού παρά ιδέα (πόσο μάλλον καλή)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι καλα τα πας... :-)

Και οτι θα μεινεις και διχως pc ποσες μερες +++ :-D ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΜΑΣ μονο τζαμπα θα το επερνα :P

Και λογικα το ιδιο θα ειναι και το asus ενα πραγμα χωρις cd drive με - - -

Εγω παντως δεν μπορω να καταλαβω γιατι καποιον να τον νιαζει το ποσο λεπτο ειναι ενα laptop και οχι το ποσο μικρο η μεγαλο ειναι η βαρος εχει....

Αυτο θα πει marketing!!!

το θέμα του μεγέθους και του βάρους έχει να κάνει με την πρακτικότητα,εμενα η εσένα p.x δεν μας ενδιαφέρει και τόσο ,αλλα για άτομα που ταξιδεύουν συνεχεια η είναι απαραίτητο μέρος της δουλειάς τους και το κουβαλάνε όλη μέρα μαζί τους παίζει μεγάλο ρολο ,και με την μπαταρία υπάρχει λύση λογικά όπως και στο iphone αγοράζεις μια εξωτερική την συνδέεις στην τροφοδοσία και είσαι άρχοντας,όχι πως υποστηρίζω την εταιρία αλλα για να το βγάλανε κάποιος λόγος θα υπάρχει και θα απευθύνεται σε κάποιο συγκεκριμένο κοινό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θέμα του μεγέθους και του βάρους έχει να κάνει με την πρακτικότητα,εμενα η εσένα p.x δεν μας ενδιαφέρει και τόσο ,αλλα για άτομα που ταξιδεύουν συνεχεια η είναι απαραίτητο μέρος της δουλειάς τους και το κουβαλάνε όλη μέρα μαζί τους παίζει μεγάλο ρολο ,και με την μπαταρία υπάρχει λύση λογικά όπως και στο iphone αγοράζεις μια εξωτερική την συνδέεις στην τροφοδοσία και είσαι άρχοντας,όχι πως υποστηρίζω την εταιρία αλλα για να το βγάλανε κάποιος λόγος θα υπάρχει και θα απευθύνεται σε κάποιο συγκεκριμένο κοινό

 

Ναι αλλα το ξανα λεω πρεπει να εισαι λιγο βλακας για να το παρεςι η εστω να εχεις πολυ χρήμα για ξόδεμα...

Βλεπεις διπλα του υπαρχουν εργαλειαρες οπως macbook και εσυ θα πας να παρεις αυτο?(οχι εσυ μεταφορικα μιλαω)

Ε τοτε σιγουρα ενα απο τα 2 παραπανω θα συμβαίνει οταν εσυ δεν μπορεις να κανεις τιποτα παραπανω απο το να βλεπεις το λειτουργικο στα ταξιδια σου...

Γιατι?

Γιατι για να το παρεις αυτο στα ταξιδια σου και να εχεις ενα 100 τις 100 λαπτοπ θες

Ενα εξωτερικο dvd drive ενα εξωτερικο ethernet ενα εξωτερικο mouse κλπ κλπ ενω με ενα σωστο λαπτοπ το μονο που θες ειναι το mousακι ;)

Με λιγα λογια αυτες ειναι για μενα τεχνολογίες που έχουν ως σκοπό μονο να εντυπωσιάσουν βλεπε τι γινόταν παλιά με τα κινητά οσο ποιο μικρο τοσο ποιο καλο αλλα δεν υστερούσαν καπου αυτα απο τα μεγαλύτερα σωστά?

Τωρα το κατά πόσο το asus θα είναι επιτυχημένο η μη αυτο θα το δουμε στο άμεσο μέλλον καθώς υπόσχεται 'Θαυματα" στην συνδεσιμότητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...