Προς το περιεχόμενο

Maxtor Basic 1TB External HDD 86,5 web offer Πλαίσιο.


Achilles

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Maxtor Basic 1TB External HDD

 

Μέχρι χθες 14/03/09 η τιμή του ήταν 99€ στο μαγαζί και 95€ web offer. Σήμερα είναι στα 86,5€ για web παραγγελία. Δηλαδή μια έκπτωση 10%. Αμέσως καλύτερη τιμή στα 105€.

 

Νομίζω είναι καλή προσφορά για όποιον ενδιαφέρεται. Χτύπησα έναν πριν αλλάξουν πιθανότατα την τιμή. ;)

 

Έχω ήδη έναν ίδιο και δεν έχω κανένα πρόβλημα. Είμαι πολύ ευχαριστημένος.

 

 

Εκτός από ξαφνικές αλλαγές προς τα πάνω, υπάρχουν και θετικές για εμάς αλλαγές. ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πράγματι καλή τιμή!

είναι βασικά ο φθηνότερος 1tb που υπάρχει (εσωτερικός/εξωτερικός) αυτή την στιγμή σε Πλαίσιο, Multirama, Ε-Shop

 

Πράγματι ,ο αμέσως επόμενος στα 87 ευρώ

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.303502

είναι καλύτερος ή χειρότερος;;

(o WD έχει βέβαια 2 έτη εγγύηση αντί για 3 του Maxtor...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 87€ αγόρασα τον Maxtor από τον Κωτσόβολο προ 15ημέρου. Αλλά πρέπει να έχει εξαντληθεί...

 

Τώρα τον έχουν στον Κωτσόβολο 105€.

 

Maxtor Basic 1TB External HDD

 

Μέχρι χθες 14/03/09 η τιμή του ήταν 99€ στο μαγαζί και 95€ web offer. Σήμερα είναι στα 86,5€ για web παραγγελία. Δηλαδή μια έκπτωση 10%. Αμέσως καλύτερη τιμή στα 105€.

 

Νομίζω είναι καλή προσφορά για όποιον ενδιαφέρεται. Χτύπησα έναν πριν αλλάξουν πιθανότατα την τιμή. ;)

 

Έχω ήδη έναν ίδιο και δεν έχω κανένα πρόβλημα. Είμαι πολύ ευχαριστημένος.

 

 

Εκτός από ξαφνικές αλλαγές προς τα πάνω, υπάρχουν και θετικές για εμάς αλλαγές. ;)

 

Πλέον το προϊόν ΔΕΝ είναι διαθέσιμο. Με ειδοποίησαν πως η παραγγελία μου θα πραγματοποιηθεί κανονικά. :-)

 

Να λέμε και τα υπέρ, όχι μόνο τα κατά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...