Προς το περιεχόμενο

Νotebook ΤOSHIBA A300-1ND


optimous_prime

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετα απο ερευνα αγορας βρηκα το Toshiba Satellite A300-1ND στην τιμη των 1000 ευρω μετρητης στην αλυσιδα Κωτσοβολος.το συγκεκριμενο λαπτοπ στο πλαισιο κοστιζει 1099 ευρω...και γενικα σε οσα καταστηματα εψαξα δεν το βρηκα πιο κατω απο 1050 ευρω.Νομιζω λοιπον οτι η διαφορα ειναι αξιοσημειωτη...Δεν ξερω γιατι ειναι τετοια η διαφορα..το παραξενο ειναι οτι στο ιδιο καταστημα του κωτσοβολου ειχαν ενα αλλο tοshiba πιο χαμηλων δυνατοτητων με την ιδια ακριβως τιμη...!Συγκεκριμενα η τιμη ειναι ιδια με το toshiba satellite A300-1NC το οποιο υστερει στην καρτα γραφικων.εχει την ATI RADEON HD3470 256MB (ενω το Toshiba Satellite A300-1ND εχει την ATI RADEON HD3650 512MB)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοεις την τιμη του shop13...σωστα...απλα συγκριτικα με τις μεγαλες επωνυμες αλυσιδες που παρεχουν αρκετες διευκολινσεις στο σερβις και τις δοσεις η τιμη του κωτσοβολου ειναι μακραν η καλυτερη..το shop13 δεν ξερω καν που ειναι...φανταζομαι αθηνα?εγω ειμαι απο ηρακλειο και εχω λιγοτερες επιλογες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τις δόσεις έχεις ένα δίκιο, αλλά για σέρβις εγώ θα προτιμούσα να πάρω από οπουδήποτε εκτός από Κωτσόβολο. Εδώ ένα πληκτρολόγιο της microsoft πήρα, χάλασε σε 2 μήνες και μου έλεγαν ότι δεν έχουν καμία ευθύνη, δεν αναλαμβάνουν τίποτα και πρέπει να το στείλω με δικά μου έξοδα στο σέρβις της ms στην Αθήνα. Ειδικά για το σέρβις είναι που πρέπει να μένουμε μακριά από τέτοιες αλυσίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το service του Κωτσόβολου για να είμαι ειλικρινής δεν το ξέρω.Ξέρω ομως το επίπεδο του service της Toshiba...Και εν πασει περιπτώση παράγγειλα το συγκεκριμένο laptop απτόν κωτσόβολο.Νομίζω ότι είναι πολύ συμφέρουσα επιλογή.Είναι ένα πολύ καλό computer στην καλύτερη τιμή που βρήκα στην αγορά.Και που πιστεύω αξίζει τον κόπο της δημοσίευσης...Όποιος νομίζει κάτι άλλο ας πάει στο πλαίσιο να το πληρώσει 100 ευρώ πιο ακριβά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο το τοπικ ειναι για προσφορες,οχι για τη χαμηλοτερη τιμη ενος προιοντος

Οχι επειδη μας καρφωθηκε κατι να αγορασουμε να φτιαχνουμε νεο τοπικ , δεν εχει νοημα ετσι

Συγχαρητηρια για την αγορα σου,κερδισες 18 ευρω , αλλα δεν υπηρχε λογος να γινει τοπικ...γιατι απλα δεν υπαρχει καμμια προσφορα .

ΑΚομα και 50 ευρω να ηταν η διαφορα, δεν θεωρειται προσφορα σε κατι που κοστιζει 1000 ευρω,ειναι ενα μιζερο 5%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μόνη διαφορά οτι θα έπρεπε να πληρώσω και τα ναύλα για να πάω μέχρι το καρλόβασι της Σάμου!Εκεί είναι το περίφημο κατάστημα που πουλάει στα 1018 ευρω!Δηλαδή δεν είναι άξιο σχολιασμού το γεγονός ότι το πλαίσιο με το στοκ που διαθέτει και κατεπέκταση τη δυνατότητα να πουλάει φτηνά μας κλέβει κανονικότατα?Πως δικαιολογείς εσυ φίλε την κατα 100 ευρώ διαφορά στην τιμή.Εδώ ακόμα και στη Σάμο να πας φτηνότερα απότι στο πλαίσιο της στουρνάρη θα τον πάρεις.Είναι πρόκληση το πως η συγκεκριμένη αλυσίδα εκμεταλλεύεται το μύθο που εχει δημιουργήσει γύρω απτο όνομά της.Ευτυχώς που υπάρχουν και τα κορόιδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πλαίσιο είναι στα περισσότερα προϊόντα σχετικά ακριβό, ή μάλλον για την ακρίβεια σχεδόν πάντα υπάρχουν αρκετά φτηνότερα μαγαζιά αν ψάξεις στο skroutz.gr. Από το Καρλόβασι υπάρχουν και οι μεταφορικές ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου δεν διαφωνουμε οτι το πλαισιο μας κοροιδευει

Εγω προσωπικα εχω παψει να ειμαι πελατης τους προ πολλου , οταν μου βγαλανε την πιστη για να μου αλλαξουν μια κωλομητρικη 2 ημερες μετα την αγορα αστρονομικης αξιας 60 ευρω... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω εκανα το λαθος μια φορα και πηρα προιον πλαισιο.μια web camera.την πρωτη κιολας μερα μου εβγαλε προβλημα.στα καλα καθουμενα απο κανονικη λειτουργια περνουσε σε αρνητικο εφφε.εκανα ξανα εγκατασταση το driver τιποτα...εκανα εγκατασταση και το msn απτην αρχη κ παλι τα ιδια.οποτε τους την πηγα και ο υπευθυνος εκει την δοκιμασε στο δικο του pc χωρις να βγαζει προβλημα.Αφου του εξηγησα οτι δεν ειμαι τρελος και οτι την πιανει οποτε θελει απαιτησα αλλαγη με δεδομενο οτι αφησα αθικτη τη συσκευασια.Τελικα πηρα με κατι παραπανω μια logitech και ησυχασα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...