Προς το περιεχόμενο

aspire one A110 βιντεοκαμερα Toshiba camileo HD 199 Ευρω


NteliX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδες παιτε τπτ και για την καμερα αν πηρατε, οσο για το μικρο μια χαρα ειναι απλα εχουν βγει και καλυτερα (δεν ειμαι και το θεμα μας αυτο εδω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδες παιτε τπτ και για την καμερα αν πηρατε, οσο για το μικρο μια χαρα ειναι απλα εχουν βγει και καλυτερα (δεν ειμαι και το θεμα μας αυτο εδω)

 

Κάτσε να παραλάβουμε πρώτα... Πήρα και extra μνήμη και θα αργήσει, από Τρίτη-Τετάρτη. Άμα παρέλαβε κάποιος άλλος, ας γράψει τον παρακαλώ πολύ και ποια μνήμη χρησιμοποίησε στο camileo για λόγους συμβατότητας (παίρνει μέχρι 32 gb sdhc).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το Α110 ειναι TO ΠΙΟ ΑΠΛΟ ΝΕΤΒΚ, 2 ΩΡΕΣ μπαταρια, ΔΕΝ περνει UPGRADE ΣΕ ΤΠΤ...

 

Αυτο παλι ποιος στο ειπε?

και μνημη 1gb παραπανω παιρνει και σκληρο 1,8'' ide και xp

τα παρελαβα χθες την καμερα δεν την εχω δει ακομα αλλα απο αλλους που την εχουν ειπαν καλα λογια, το laptop πολυ καλο το μονο κακο ειναι ο ssd πολυ αργος και τα xp μια χαρα τα τρεχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα XP τα τρέχει πολύ καλά. Κανονική έκδοση SP3 οχι lite. Drivers χρειάζεται μόνο για την κάρτα γραφικών και τον card reader και υπάρχουν στο site Της acer. Ένα πολύ σημαντικό tip για όποιον βάλει ΧΡ να κάνει format το δίσκο σε fat και όχι NTFS. Υπάρχει τεράστια διαφορά στην απόδοση του συγκεκριμένου SSD. Για την επεκτασιμότητα που αναφέρθηκε πιο πάνω: Υπάρχει μία κενή θέση για 1Gb Ram αφού όλα τα Aspire one υποστηρίζουν μέχρι 1,5Gb. Επίσης δέχεται χωρίς καμία μετατροπή ΑΤΑ 1,8 σκληρό δίσκο με ZIF connector. Φυσικά υπάρχει η δυνατότητα για touch screen. Για τους πιο σκληροπυρηνικούς που πιάνουν τα χέρια τους (κολλητηρι) υπάρχει η δυνατότητα προσθήκης Internal Bluetooth και internal 3g module. Σε όλες τις περιπτώσεις παραβιάζεται η εγγύηση.

 

offtopic: υπάρχει και προγραμματακι που κάνει share το σήμα του gps από windows mobile (2003, wm5, wm6 για ce δεν ξέρω) συσκευη στο netbook μέσω usb. (Για όποιον έχει pocket pc με ενσωματομένο gps και δέν θέλει να μπεί στα έξοδα).

 

 

Φυσικά για όλα τα παραπάνω υπάρχουν Links. Αν υπάρχει ενδιαφέρον θα τα συγκεντρώσω και θα τα postαρω. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ιδανικό θα ήταν κάποιος να ανεβάσει ασυμπίεστο ένα βιντεάκι τραβηγμένο από την κάμερα (σε rapidshare ή αλλού), κατά προτίμηση στην μέγιστη ανάλυση - ποιότητα που βγάζει η κάμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι υπάρχουν στο youtube αλλά σε μορφή .flv :S, στην οποία δεν μπορείς να κρίνεις την ποιότητα μιας κάμερας...

Πάρτε ένα ασυμπίεστο video κατευθείαν από την SDcard της κάμερας.

http://www.tracyandmatt.co.uk/H10.AVI

 

Είναι λίγο χάλια μαύρα η ποιότητα ή μου φαίνεται;

 

 

*ΑΚΥΡΟ το βίντεο είναι από άλλο μοντέλο της toshiba...toshiba_h10_2.jpg

το οποίο βέβαια είναι καλύτερο από αυτό της προσφοράς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...