Προς το περιεχόμενο

eshop.gr: Ενημερωτικό δελτίο 24/3/2009


leon00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά το πήρα εχθές απο e-shop(το Samsung i780) αλλά σήμερα που είδα την εξέληξη λέει δεν είναι διαθέσιμο για αγορά!Τι παίζει?Ήταν κάποια κομμάτια για ξεπάστρεμα ή θα φέρουν και άλλα..εμένα πάντως κόλλησε στο "Έλεγχος Διαθεσιμότητας ΠροΪόντων"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ενδεχόμενα φίλε σαρακινε,

 

Α σου έρχεται κανονικά Βου σου στέλνουν mail οτι δεν ειναι διαθέσιμο (αν κ πιο πιθανών το βλέπω γιατι μου εχει τύχει κ εμένα πολλες φόρες, εύχομαι να μην σου τύχει βέβαια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χασαμε το i780 πατριώτηηηηηη.....!!Καλά πόσα κομμάτια έφεραν αυτοί?Μόλις πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι 1ον δεν νομίζουν να ξαναφέρουν , αλλά και να ξαναφέρουν θα είναι σε άλλη τιμή....έλεος ρε παιδιά..24 του μήνα πήρα το Newsletter και 25 μεσημεράκι την έκανα...δηλαδή δεν μπορούσαν να γράψουν ένα "Περιορισμένος αριθμός κομματιών"?Τι να πω..Πώτη φορά μου τυχαίνει αυτό με το e-shop...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χασαμε το i780 πατριώτηηηηηη.....!!Καλά πόσα κομμάτια έφεραν αυτοί?Μόλις πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι 1ον δεν νομίζουν να ξαναφέρουν , αλλά και να ξαναφέρουν θα είναι σε άλλη τιμή....έλεος ρε παιδιά..24 του μήνα πήρα το Newsletter και 25 μεσημεράκι την έκανα...δηλαδή δεν μπορούσαν να γράψουν ένα "Περιορισμένος αριθμός κομματιών"?Τι να πω..Πώτη φορά μου τυχαίνει αυτό με το e-shop...

 

την επαθα και εγω με εναν σκληρο δισκο ,παρακολουθουσα το site συνεχωμενα και μολις το εβαλαν τον παρειγγειλα ,μετα απο αρκετες ωρες τον αφαιρεσαν ,βεβαια απο την αρχη και σε μενα ειχε κολλησει στον ελεγχο διαθεσημοτητας και οπως ηταν φυσικο την αλλη μερα μου εστειλαν sms οτι δεν υπαρχει.ποσα κομματια φεραν ,ποτε φυγαν ,ουτε αυτοι δεν ξερουν τι τους γινεται αν τους ρωτησεις.:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σπαστικο πολυ γιατι εκει που εχεις αποφασησει τη θα παρεις, τσουπ, πρεπει να ψαξεις για εναλακτικη λυση.

 

Εγω πάντως απο τοτε που είδα οτι δεν ειναι ακριβείς στο τη ειναι διαθέσιμο, δεν ειμαι ουτε εγω στις παραγγελίες μου όπως στην αρχή. π.χ προχθές παράγγειλα 2-3 πράγματα που στην πορεία δεν τα χρειάστηκα όλα τελικά (τα ακυρώνεις κ μια χαρά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...